Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megtehetem, hogy nem fizetem...

Megtehetem, hogy nem fizetem ki a bébiszitteremet, miután kirúgtam?

Figyelt kérdés
Nem jelentettem be, szóval nem fizettem utána semmit, viszont ha akarja, tudja bizonyítani, hogy nekem dolgozott. Be tud köpni valahol? El tudom kerülni, hogy ne kelljen kifizetnem?
2012. aug. 21. 21:53
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Nem,ha bejelentene akkor ő is szívna nem csak te!Amúgy ha ő mondott volna le akkor kellene neki fizetni.
2012. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ő miért szívna? Neki nem dolga, hogy bejelntse magát, az az én dolgom lett volna. be kellett volna jelentenem háztartási alkalmazottként.
2012. aug. 21. 21:56
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

megteheted de utána , ha olyan a csaj !ne csodálkozz azon hogy szét van karcolva az autód reggelre ,vagy ki van szúrva a kereke ,vagy zaklat telefonon ,vagy személyesen

de am mért nem akarod kifizetni ? lopott vagy volt vele valami baj ? mert akkor én sem fizetném ki, de ha normálisan végezte a munkát akkor meg szemétség nem odaadni a pénzt amiért megdolgozott

2012. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt ígérte, tud egy évet maradni, de kitalálta, hogy tanulni akar.
2012. aug. 21. 22:04
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

pff most frankón azért b*szol ki vele ,mert tanulni akar ?

akkor megérdemelnéd ,hogy kiszurkálja a kocsid kerekeit (jöhet a lepontozás )

2012. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha haragudnál rá, akkor is kifizetnéd?
2012. aug. 21. 22:26
 7/24 A kérdező kommentje:
Túl tudnál lépni a haragodon?
2012. aug. 21. 22:26
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
azért biztos nem haragudnék, hogy tanulni akar ! igen elmegy tanulni ,hogy később jobb állása legyen + többet keressen mint bébiszitterként, de akkor ezek szerint van más is? vagy csak ennyi a bűne ,hogy tanulni akar ?
2012. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Csak ennyi. Amúgy elég rugalmas volt... Csak sajnálom tőle a pénzt. Ha már elmegy, úgyse fontos, hogy jó véleménnyel legyen rólam.
2012. aug. 21. 22:44
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Te egy igazi gyökér vagy kérdező.


Amúgy fizetni nem azért kell, mert valakit szeretsz vagy szimpatikus, hanem azért, mert ELVÉGEZTE a feladatát. Elvégezte? Elvégezte. Akkor fizess neki, tisztességgel.


Igen mocskos cigány hozzáállás az, hogy már úgysem kell jó véleménnyel legyen rólad (ha ilyen surmó vagy gondolom eddig sem volt, csak nem mondta a szemedbe) akkor nem fizetem ki ami jár neki...


Remélem elég talpraesett a csaj ahhoz, hogy vagy egy milka kárt csináljon neked, ha nem fizeted ki.


A kölyködnek pedig vegyél fel egy új bébiszittert - lehetőleg 24 órába - mert ha veled van még eltanulja tőled ezt a gerinces viselkedést...

2012. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!