Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti meddig bírjátok még az...

Ti meddig bírjátok még az áremeléseket?

Figyelt kérdés
Most halottam a Tv-ben,hogy durván meg fogják emelni az élelmiszereket.Már így is alig tellik valami normális kajára,pedig diplomás vagyok,dolgozom,93 ezer a nettóm!Fizetést persze nem emelnek!Mi lesz így?!?!

2012. aug. 28. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már morfondíroztam én is...,éhezni fognak az emberek.:S Így is drága minden mi lesz ezek után???:( A megoldás az élelmiszerek áfájának csökkentése,mert így nagyon durva lesz!!
2012. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így megy tovább szerintem rabolni fognak az emberek már kenyeret is vagy nem tudom..
2012. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy a bolti lopások nőni fognak ha ez igy megy az szent!Én amúgy egy Lidlben vagyok biztonsági,és hááát tudnék mesélni....,nagyon elkeserítő a helyzet,hogy kiket kapok el:S
2012. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én megértem aki lop komolyan.Szégyen bakker,becsületesen dolgozom én is a párom is,tanultuk is,és már meg kell gondolni,hogy merjünk-e húst venni...Már csak egy héten 1-2xfér bele.Mostmár annyit se fog.Se nasi,se joghurt,semmi.Már hányingerem van a lecsótol,meg a paprikáskrumpitól:-( Zsirral főzünk mert az olaj megfizethetetlen,és fehér kenyeret eszünk,nesze neked egészséges életmód...

Ki kell fizetni az albérletet,(saját lakásról nem is álmodhatunk),a BKV-bérleteket,(autórol se álmodhatunk),a rezsit...Egyszerűen lassan már ott tartunk nem megy tovább.Ha meg valmelyikünk elveszíti az állását megyünk az utcára.

2012. aug. 28. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megérted,hogy lop?!És ha mindenki ezt tenné aki éhezik,szted hova fajulna ez?Amúgy rosszabbul jár,mert ha pl. én vagy bármelyik kollégám elkapja akkor 20000-50000 ft-ig terjedő szab.sértési bírsággal sújtja a rendőrség.De lehet akár 200000 ft is.. Megéri?miért nem mindenki a saját kategóriájába keresi a neki valót ?
2012. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Biztos nagy hőstett (lesz) kenyert lopó nyugdíjas néniket elkapni...:-(Én félrenéznék...

Hogy hová vezetne,ha mindenki lop?Botrányhoz(végre).És ha éhenhalnak?Az is..

Amúgy nem arról nem beszélek aki nem dolgozik...

2012. aug. 28. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Botrány van már egy jó pár éve, gratulálok az ébredéshez.
2012. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos nagy hőstett (lesz) kenyert lopó nyugdíjas néniket elkapni...:-("


Nézd...,igen kaptam el nyugdijast.DE!Kifizetett a kasszánál 3 valami olcsóbb terméket,a többi ami a bevásárló kocsijában volt azt a szatyrába rejtette és azzal akart távozni..,volt benne minden földi jó.És nem(csak) olyan ami ahhoz kell,hogy éhen ne haljon...

Ennyit erről!Amúgy meg 1 kg kenyérért senki nem teszi kockára a becsületét,még ha éhes is...,inkább kéreget,vagy bev. kocsit visszatol és abból gyűjt egy kis pénzt a kenyérre. bizt. őr

2012. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező, akkor tessék lépni, és nem a sült galambra várni, keresni a jobb állást, lehetőséget, költözni, ha kell külföldre. Mindig van választási lehetőség, csak nem mindenki találja meg...


A saját sorsodon csak te változtathatsz, a mindenkori politika le se szarja, hogy létezel és sose fog tenni semmit a te érdekedben. Ha arra vársz, hogy majd egyszer megemelik a béred, az hiú ábránd. Ha jobbat akarsz, neked kell megtalálni a módját.


Tudom, hogy le leszek pontozva, de tényleg a te érdekedben írtam ezt.

2012. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot,de nem mindenki tud/akar külföldre menni.Én se családi okok miatt.Arról nem is beszélve,hogy nem az oldja meg a gondokat,hogy "Menj külföldre".És az hová vezetne,ha mindenki kimenne?!?!Most olyan divat lett ezzel vagdalkozni....Mert akkor nem kell megoldani a problémákat.

Más munka...Nah,igen.Folyamatosan keresek(már amennyi lehetőségem/időm van a melóm mellett.Nem is válaszolnak.c++ programozónak meg nem tudom hirtelenjében átképeztetni magam.Nem is lenne miből mégegy egytemet,tanfolyamot elvégezni.Azok mind súlyos százezrek..Még egy sz@r OKJ-is.Ezt is mindenki elfelejti aki ezzel jön...

2012. aug. 28. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!