Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nagyon nincs munkám meg...

Ha nagyon nincs munkám meg pénzem, akkor megtehetem azt, hogy csinálok szórólapot, és bedobom a házakhoz itt a környéken?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo h itthon ulok papirom is megvan a szakmarol es arra gondoltam h csinalnek szorolapot a telefonszamommal. Egyszoval reklamoznam magam. Olyat lehet ? Es akkor ha valakinek kellek akkor hiv es en megyek.
2012. szept. 6. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:
MosT vegeztem par honapja a szakmaval eddig volt munkahelyem de mar nincs es nem akarok itthon ulni :(
2012. szept. 6. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
végül is hozzánk is dobnak be ilyen otthon nyomtatott szórólapokat, hogy varrónő, gyerekfelügyelet, kutyasétáltatás, víz-gáz szerelés, ezermester, stb... akkor neked is szabad
2012. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 geobarbi ***** válasza:
68%
Hát, hivatalosan nem csinálhatod. Egyrészt, a szórólapozás engedélyköteles, másrészt ez a fajta munkavégzés is munka, tehát vagy egyéni vállalkozó leszel (napersze), vagy adószámos magánszemély (vagymi, lényeg, hogy számlaképes). Alkalmankénti munkavégzés esetén egyik sem jó megoldás, nem éri meg, sajnos. Így kénytelen vagy feketén dolgozni, ha szeretnél.
2012. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mióta engedélyköteles a szórólapozás? Kedves előző hozzászóló,ne írj már h*lyeségeket!Nyugodtan csinálhatja a kérdező,bár az kérdéses,hogy mennyire éri meg neki.Vagy alkalmi munkavállalói kiskönyv,vagy vállalkozói igazolvány kell hozzá,ha legálisan akarja csinálni.
2012. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 geobarbi ***** válasza:
62%
Nem írok hülyeséget, én is szórólapoztam már, hivatalos forrásból tudom. Bár lehetséges, hogy kerületenként változik az előírás. Nekünk az önkormányzattól kellett engedélyt kérni, egyébként büntethető.
2012. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Hogy szakadna rá az ég ezekre a ***Fideszesekre,! De ha házakhoz visz ki valaki szórólapot,akkor az már más szerintem!
2012. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!