Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most mit csináljak? Hagyjam a...

Most mit csináljak? Hagyjam a dolgot vagy érdeklődjek?

Figyelt kérdés

Egy cégnél voltam állásinterjún kétszer is. Azt mondták értesíteni fognak (a múlt hétre ígérték), de nem értesítettek. Először az interjúztató mondta amikor jöttem el, hogy értesíteni fog, utána direkt vissza kérdeztem, hogy akkor számíthatok-e arra, hogy megkeresnek, ha felvesznek ha nem, azt mondták mindenféleképpen, de ez nem történt meg.


Telefonáljak oda vagy hagyjam a francba?


2012. szept. 10. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába. A munkáltatók nagy része ezt csinálja, aztán vagy felhív vagy nem.
2012. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jó. Úgy érzem pályakezdőként esélytelen, hogy elhelyezkedjek, pedig nem válogatok, mert takarítani, büfébe, mindenhova jelentkezek. :S
2012. szept. 10. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is pályakezdő vagyok :)

Engem is hitetgettek hogy értesítenek, van amire már több hete várok :S És én sem válogatok :S

1.voltam

2012. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már kezdek kikészülni, mert ha 60 helyre nem jelentkeztem akkor egyre se. Összesen eddig 3 helyre hívtak be, de egyikre se vettek fel. Nevetséges ami ebben az országban van.
2012. szept. 10. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan érdeklődhetsz.

Aztán ha azt mondják, nem téged választottak, akkor nyugodtan ugathatsz is velük, hogy mi az, hogy fel se hívtak, amikor megígérték, és örülsz, hogy nem kell ilyen helyen dolgoznod.

Ettől talán lenyugszol egy kicsit :)

2012. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mérgemben felhívtam őket, és azt mondták, hogy még nem született döntés ezzel kapcsolatban, nem volt idejük összeülni megbeszélni.


Szóval mostmár lehet azért nem fognak felvenni mert erőszakos vagyok. :D

2012. szept. 10. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
A cégek 90% xarik bele. Udvariasságból mondják, hogy majd értesítünk, amúgy pedig semmi.
2012. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy június elején jelentkeztem zalaegerszegen az egyik céghez. Augusztus vége felé már nem bírtam tovább, rájuk telefonáltam.

A válasz: sokan jelentkeztek az állásra, de ilyen AKARATOS! még egyik jelentkező sem volt!

Ja, a másik, hogy most már az állás nem is ebben a városban, hanem egy másikban lesz, ha lesz...

Kamu volt az egész.

Nem is bántam, hogy nem vettek fel.

2012. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos itt így megy. Én is pályakezdő vagyok.Ráadásul eddig majd az összes interjút azzal kezdték, hogy 'maga nagyon fiatal'. De azér minek hív be, hogy ezt közölje velem? :@

Amúgy holnap megyek egy interjúra. Remélem ez sikerül, mert ebben a munkakörben dolgoztam már suli mellett. Bár nem nagy karrier-ahogy mondani szoktam.

2012. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!