Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt az új...

Valaki ismeri ezt az új "csodalehetőséget"?

Figyelt kérdés

Sondajro.com?


Ez is valami új piramisjáték lenne?

Bár ide nem kell pénzt befizetni csak kifizetés van. Ami számomra nagyon fura.



2012. szept. 17. 13:30
 61/116 anonim ***** válasza:
Kikértem 30.-a után, és elfogadta a kikérésemet. Holnap kiderül, rákerül a paypal számlámra :)
2012. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes lesz!Az hogy elfogadta a kifizetési kérelmet,nem jelenti azt hogy utal is!Remélem nincs sok pénz a számládon,amit le tudna szipkázni!Ezek a SCAM-ek mindig elfogadják a kérelmet,csak sohasem utalnak!De szurkolok Nektek,mert én is játszottam vele:hát ha igaz.Legfeljebb:holnaptól már csak az új tagok lelkesednek tovább,és ez így fog menni hónapról hónapra.
2012. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 anonim ***** válasza:
100%
Pld.:a twodollár is talál új és új palimadarakat,és soha nem fizet évek óta,még is van aki belekezd anélkül,hogy utána járjon a hitelességének.És hány ilyen csaló oldal van!?A Sondajro legalább új,amíg ki nem derül a turpisság,addig mindig van remény!Várjuk visszajelzéseiteket!
2012. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem fog rákerülni a számládra. Majd jönnek a hivatkozások:


a.) nem kérted ki szeptember 30 előtt, majd november 6án fizetjük ki.


b.) a kifizetés napja nem munkanapra esett várj addig, és utána utalunk majd!


c.) mi elutaltuk, érdeklődj a paypal-nál


remélem nem nekem lesz igazam:( drukkolok nektek is!

2012. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 József (nem az ács) válasza:
100%

Na...én ma kattintottam rá a kifizetést kérő gombra, de nem tudom, hogy mi lesz; a kattintás után vettem észre, hogy a paypalnál nem volt kitöltve a mélcím :-/

Ezt a témát végig olvasva már amúgy is rájöttem, hogy mekkora balek vagyok, de nagyon bánt, hogy még én cseszem el az adatkitöltést, és emiatt nem fogok bizonyosat tudni...

2012. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha itt olvasod a fórumot, akkor biztosat fogsz tudni!:) Azzal ne foglalkozz, hogy nem írtad oda az email címedet. A Te kifizetésed úgy is csak novemberben esedékes. Addigra pedig már tudni fogod mi is a helyzet!!!
2012. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 Christa66 válasza:
100%
Nekem most 188 € van de nem adtam meg a paypalos mail címem így nem igazán vagyok veszélybe gondolom....
2012. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 anonim ***** válasza:
100%
Hahó!Hogy áll(áll???)a kifizetés?Elmúlt a hétvége,elvileg ma már sok gazdag embernek kéne lennie.Jelentkezzen akit kifizettek,de bizonyítékkal!
2012. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 anonim ***** válasza:
100%

Háát sajna úgy látom nem tolonganak a gazdag emberek!:(


Vagy éppen a hawai repülőjegyeket foglalják már lefelé, és nem érnek rá a bloggal foglalkozni:)

2012. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 Viki84 ***** válasza:
100%
Egyenlőre kamunak tűnik a dolog, Én a leírás szerint, szept. 23.-án kikértem 500eur-t, majd pedig most lenne ideje a kifizetésnek. Konkrétan az oldal úgy írja hogy 23.-át követő hónap 6.-ja után történik meg a kifizetés... De igaz ami igaz, hogy dec 31 is okt 6.-a után van, és 2013. 12.31. is... :) Én nem vesztettem vele semmit hogy kipróbáltam, és még jöhet is a pénz, a fentiek okán, de nem vagyok bizakodó. Ha megjönne, a pénz, jelzem. Egyenlőre KAMUSS
2012. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!