Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt az új...

Valaki ismeri ezt az új "csodalehetőséget"?

Figyelt kérdés

Sondajro.com?


Ez is valami új piramisjáték lenne?

Bár ide nem kell pénzt befizetni csak kifizetés van. Ami számomra nagyon fura.



2012. szept. 17. 13:30
 71/116 anonim ***** válasza:
Hát én is úgy látom, hogy megérdemli a kamu kategóriát. Most beszéltem egy testvérpár barátommal, akik 24, illetve 28án kérték ki a pénzt. Ők sem kapták meg (csak a 400forint csücsül a számlán) Ők írtak nekik de ahogy gondolom, még választ sem fognak kapni:(
2012. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 Viki84 ***** válasza:
Elméletileg aki 23.-a után kéri annak nov 6.-a után esedékes a kifizetése. Most elméletileg az kaphat pénzt, aki szept 23ig beadta az igényét, mint én...
2012. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Itt leírtak alapján elvileg 30ig aki benyújtotta, annak most 6án már fizetni kellett volna. De lehet én tudom rosszul. Bár mivel nem igazán látom, hogy bárki is megkapta volna így teljesen mindegy:(
2012. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim válasza:
na kapott már valaki pénzt? légyszi írjátok meg. köszi
2012. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
Szerintem senki, hiszen akkor már rég írt volna az illető!
2012. okt. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim válasza:
azért milyen érdekes hogy akik azt írták hogy kikérték a pénzt semmit sem válaszolnak vissza azért megírhatnák hogy kaptak-e vagy sem. szerintem nem kellene szégyelni azt ha esetleg egy átverés és semmit sem ad. emberek vagyunk valamiből megkell élnünk.
2012. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim válasza:

Sziasztok!


Nagyon kíváncsi vagyok,hogy működik-e ez a sandajro. Én csak így hívom.

4 napja próbálom megtudni,hogy történt-e kifizetés,de egyszerűen sehol sem kapok választ!

Kérlek jelentkezzetek már,ha kaptatok kifizetést,ha nem.

Üdv:Domika

2012. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok:)


Akkor látom én leszek az első! Az információm az, hogy senki nem kapott kifizetést. Barátaim csinálták, és ők 24 illetve 28 között kikérték a pénzt. Mai napig semmi nem jelentkezett a számlájukon! Párom is csinálta, bár ő 02án adta be az igényét de nem hiszem, hogy nov6án látna is pénzt belőle!

2012. okt. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 Viki84 ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy azt írjátok senki sem ír aki kikérte... :) Visszamenőleg is lehetne olvasni a topicot... A lényeg hogy 23.-án kértem ki, és hivatalosan a hó 23.-áig kikért pénzt utalják, köv hó 6.-ája után... A bökkenő, hogy 6.-a után van a dec 31 is... Szóval kamuszagú, és a levelemre sem válaszolnak, a leírásuk alapján (FAQ) nincsenek késében sem, mert nyilván direkt nem fogalmaztak pontosan...
2012. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a nem semmi:) Párom, és barátaim is kaptak a paypalos mail címükre egy ilyen üzenetet:) ha valaki még kapott jelezzen már vissza. Előre is köszi:)


We invite you to work in the remote assistant position.


This work takes 2-3 hours per week and requires absolutely no investment.

The essence of this work for incoming client requests in your city.

The starting salary is about 2500 EUR per month + bonuses.


You get paid your salary every 2 weeks and your bonuses after fulfilling each task!


We guarantee work for everyone. But we accept applications this week only!

Therefore, you should write a request right now. And you will start earning money, starting from next week.


Please indicate in the request:

Your name:

Your email address:

City of residence:


Please send the request to my email dianaparks@workeuropaeu.com,andI will answer you personally as soon as possible


Sincerely,

Diana Parks

2012. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!