Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt az új...

Valaki ismeri ezt az új "csodalehetőséget"?

Figyelt kérdés

Sondajro.com?


Ez is valami új piramisjáték lenne?

Bár ide nem kell pénzt befizetni csak kifizetés van. Ami számomra nagyon fura.



2012. szept. 17. 13:30
 81/116 anonim válasza:

Mindjárt megnézem,hogy érkezett-e ilyen mailem.

Érdekes:) Kíváncsi vagyok!

2012. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 FC Zoli válasza:

Pénzt még én sem kaptam és tartok tőle,hogy a másik hasonló oldalon ( umfragefag )sem fogok.

Paypal mail sem jött egyik címemre sem.

2012. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim válasza:

A paypal-ra azonnal megérkezik az utalás. Nem olyan mint egy magyar bankszámla,hogy napok kellenek mire a pénz külföldről megérkezik.

Nincs azzal gond,hogy nem fizet a sandajro.Csak tudjon róla az ember. Én is belekezdtem,Nekem 270 Euró van bent.

De nagyon sanszos ,hogy nem fogom kikapni,hiába érem el az 500-at.

HA valaki tud valamit,kérlek osszátok meg velünk!

Üdv: Dominika

2012. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
100%

A paypal meg a bankszámlád az nem ugyanaz. Ha a pp-re meg is jön a pénz az nem jelenik meg azonnal a számlán, akár csak napokkal később. Mo-on sem tart napokig már elég régóta. Ha átutalási megbízást adok akkor 4 órán belül, de legkésőbb másnap átutalásra kerül az összeg.

Főleg, hogy nincs olyan, hogy magyar meg külföldi bank. Egy rendszert használnak ez pedig a GIRO.


Az ilyen gagyi takszövöket meg ne említsük egy szinten a bankokkal. Ott szokott késni az átutalás, de max 2 munkanap.

2012. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim válasza:
100%

Nem a pénz hozzáférhetőségéről írtam,ami a paypalt illeti! Hanem arról,ha a sandarjo utalt volna,akkor az perceken belül látszik! Az egy más téma,hogy a paypal-ról még neked ki kell utald a privát bankszámládra.

A másik pedig az,hogy régebb óta kapom külföldről a fizetésemet euróban,és mind a mai napig legalább 2 napot vesz igénybe,hogy az euró számlámon hozzáférhetővé váljon pénzem.

Nagyon örülök,hogy ismét elveszünk a részletekben. A kérdésem csak az volt,hogy valaki kapott-e már kifizetést a sandajrotól.


Üdv: Dominika

2012. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:

Na újabb átverési lehetőségek, amire érdemes odafigyelni!!! Ajánlom figyelmetekbe a következő oldalakat!!!


[link]


[link]

2012. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim válasza:

Az egyértelműség kedvéért: Többen elküldték a fizetési igényüket a megadott határidőn belül. A virtuális számlájukon lévő egyenlegük elérte az 500 Eurot és a mai napig nem kaptak egy fillért sem?

Vagy: van, aki megkapta és azért nem jelentkezik, mert boldogan költekezik?

2012. okt. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
Hellosztok:) Részemről amit tudok, hogy az ismeretségi körömben van 7-8 ember akik foglalkoztak ezzel a kamucéggel. Ebből 3an még 09.20-09.23 között beadták az igényüket, de a mai napig nem láttak pénzt belőle. Ez az amit én tudok. Ha valakinek van eltérő információja, akkor azt szívesen meghallgatom!
2012. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 kicsi-bumbi válasza:

Hosszú hosszú idő óta most új videók kerültek fel a sondajro oldalra.... feltűnt ez valakinek?

Meglepő...

2012. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:

@ kicsi-bumbi

Szerintem ez csak azt mutatja, hogy "mennyire foglalkoznak" az oldallal. Ránéznek pár hetente.

2012. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!