Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt az új...

Valaki ismeri ezt az új "csodalehetőséget"?

Figyelt kérdés

Sondajro.com?


Ez is valami új piramisjáték lenne?

Bár ide nem kell pénzt befizetni csak kifizetés van. Ami számomra nagyon fura.



2012. szept. 17. 13:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok:) Elvileg nálunk is működött az oldal. Előfordulhat, hogy tényleg frissítettek! Amúgy ha egy videót sokszor megnéznek, azt a Google honorálja. Nem szeretnék senkit ilúzióba ringatni, de lehet ezt használják ki. Nekik is az az érdekük, hogy minél többen nézzék az oldalt! De ez lehet csak reménykedés, mert nem szeretném ha párom nagyot csalódna! üdv Néktek:)
2012. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 anonim ***** válasza:

A youtube-os dologban még lehetne is valami, hogyha az aktuális 4 videót nem 4 különböző feltöltő töltötte volna fel és főleg nem 4 különböző időpontban amik között évek teltek el.


Ez tuti adathalászat lesz. Kíváncsi vagyok, hogyha megadok egy kamu (nam paypal) email címet, akkor arra jön-e valami paypalnak álcázott levél.

Na ki is próbálom.

2012. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 anonim ***** válasza:

Na beírtam kíváncsi leszek az eredményre.

Viszont ami feltűnt, hogy ugye az egész oldal román nyelvű, viszont a beállítások oldal meg angol.

Nagyon pancser egy oldal ez.

2012. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 Hunter92 ***** válasza:
Nem küldenek ezek semmilyen paypalnak álcázott levelet. Legalábbis nekem nem küldtek és az ismerősömnek sem, aki ajánlotta. Szerintem ezek arra mennek rá, hogy sokan ugyanazt a jelszót adják meg mindenhol. A sondajro.com-on meg kell adnod a paypal címedet és, ha azzal a jelszóval regisztráltál, ami a paypalodnak is be van állítva, akkor máris övék a fiókod.
2012. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 Hunter92 ***** válasza:

zoltan.figur


Ha a videókon akarnának keresni, akkor úgy csinálták volna meg az oldalt, hogy kötelező legyen megnézni őket. Meg 4 videóval nem is tudnának annyi pénzt keresni, hogy egy csomó embernek kifizessenek 500 eurót fejenként. Meg ezek a videók nem is alkalmasak pénzkeresésre. Azokat a videókat, amik pénzt hoznak a feltöltőjüknek onnan lehet megismerni, hogy a youtube hirdetéseket rak a videó elé, amiből pár mp-et kötelező megnézni, vagy épp a videó közben felugrik alul egy hirdetés.

2012. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
Azért szünetelt, meg sokan kérték ki 30-án a pénzüket, és ellenőrzés alatt volt az oldal.
2012. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
allitolag elindult a kifizetes, de csak pletyka hir lehet ez is
2012. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 anonim válasza:
Ha csak pár napja indult az oldal és minden hónap 6-án fizetnek, akkor nem hiszem, hogy elindult a kifizetés?! :-) Ha 6-a után ír valaki ilyet, akkor elgondolkozom azon, hogy esetleg elhiszem! :-)
2012. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim válasza:
Az oldal augusztusban indult, azonban kíváncsi vagyok én is rá, hogy valóban fizetnek-e? Egyébként több oldalon is tettem bejelentést az oldal ellen, meglátjuk mire jutnak a hivatalos szervek, vagy épp a Paypal, hogy a nevüket használják fel...
2012. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 kicsi-bumbi válasza:

Erre igazán kíváncsi leszek én is.

nem mondom azt, hogy bedőltem, inkább a kíváncsiság hajtott... lelkesen csinálom minden nap, aztán majd kiderül.


Azért várom majd a visszajelzéseket az esetleges kifizetésekről én is.


a regisztrációnál a paypal e-mailt ki sem töltöm addig... üres....

2012. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!