Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek sikerült már elérnie...

Valakinek sikerült már elérnie onlne "passzív" jövedelmet?

Figyelt kérdés
És ha igen, mivel?

2012. szept. 23. 17:10
1 2
 1/17 kapo1588 ***** válasza:
100%

persze bankbetéttel:) minden hónapba online nézem ahogy jóváírják a kamatot. és kockázatmentes:D

de most jön h a zeekwards ezerszer királyabb volt de most van egy új lehetőség ami tuti nem átbaszás..:D

2012. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem. de sikerült már online 100-150000-et keresnem online havonta, majd most újra nekifutok a lusta fejemmel
2012. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Leírnád hogy mivel?
2012. szept. 23. 17:37
 4/17 anonim ***** válasza:

simán kereskedelem, de nekem elég unalmas meg monton volt...

ugh de utáltam az ajánlott küldeményeket megcímezni, a postán mindenki utált


most a nav miatt nem megy annyira, mert nagyon ellenőriznek, ismerős ellen 2 eljárás indult

én abbahagytam és ezért nem estem még ellenőrzés áldozatául


de most külföldön dolgozom szóval nekem itt megint zöld a lámpa, mert itt nem olyan gec.k mint nálunk és adózni is jobb utána nem viszi el a járulék az összes pénzed

2012. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Weboldallal van havi passzív bevételem. Nem nagy 20-40e/hó
2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Neked van weboldalad?
2012. szept. 24. 16:44
 7/17 A kérdező kommentje:
félrenéztem bocs:D
2012. szept. 24. 16:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is kereskedni akartam, de miután utána néztem az adózási rendszernek, el is ment tőle a kedvem. Kb. havi 80 ezer Ft-ot tudtam volna kitermelni (vagy kevesebb) és ebből nagyjából semmi sem maradt volna. Ugyan így a pókernél is.

Az a gond az ilyen netes pénzkereséssel, hogy sokszor még a könyvelő sem tudja pontosan hova tenni, annyi adózási törvény van. Lehetne magánszemély, de, ha már nagyobb a kereslet vállalkozásit kell kiváltani, de annyi jövedelem nincs akkor.......

2012. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pókernél meglehet oldani ha paypalra vagy moneybrookersre utalod, meg nem muszáj a többiből sem adózni, 80-ezret nem hiszem hogy észrevennének
2012. szept. 25. 19:13
 10/17 anonim ***** válasza:

nem az utolsó vagyok.


a baj a postai küldeménnyel van kereskedelemnél.

szemet szúr ha sok külföldi küldemény jön hozzád, meg egy idővel a nagy számok törvénye alapján ellenőrizni fogják a tiedet is.

aztán mit mondasz mit csinálsz 30 órával? felcsatolod mind a karodra? :D

mert hogy profitod legyen a postán úgy tudsz spórolni hogy többet rendelsz, de vékony a határ a már túl nagy a csomag és a még túl kevés a termék és rajta a profit között...

2012. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!