Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek sikerült már elérnie...

Valakinek sikerült már elérnie onlne "passzív" jövedelmet?

Figyelt kérdés
És ha igen, mivel?

2012. szept. 23. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne muszáj adózni? Minden jövedelem után elszámolhatónak kell lenned, és azt, hogy nem buksz le mára abszolút, de nem igaz. 6-7 évvel ezelőtt amikor még ez egy teljesen új "piac" volt (internetes kereskedelem) nem ellenőrizték annyira, de mára a NAV nagyon rászállt az ilyen emberekre. A másik válaszoló is írta, hogy az ismerősét már 2-szer is megbüntették. A póker után pedig ugyan úgy kell adózni mint más bevétel után (természetesen nem 3-4 ezer Ft-os nyereségre gondoltam, hanem megélhetés szerű pókerre).
2012. szept. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Új infó az ismerősöm ellen vagyonosodási vizsgálat indult...

Gondolhatjátok. Mondjuk tény hogy ebből éltek meg, de amilyen helyen laknak ott nem tudtak munkát szerezni mert elég leépült régió... viszont a házuk meg lassan szétcsúszik, mert a fűtést is tavaly tudták megcsinálni a vaterás pénzből mert átfújt a házon a szél! Hát a falakat már így nem fogják tudni megcsinálni...


Egyébként én ettől hányok. Ezeket a szerencsétleneket bszogatják, akiket az ág is húz. Az aki meg milliókat sikkaszt meg adótcsal a csalásának a 10%-át befizeti azt elengedik... HÁNYOK ETTŐL A POLITIKÁTÓL - és nem az országtól, mert az országom szeretem! De így hogy Angliában élek és látom mekkora ordító különbségek vannak a hozzáállás terén hát iszonyat. Pár kattintással vállalkozó lehetsz, mindent leírnak értelmesen, nem az hogy még a könyvelő se tud mit mondani hogy hogy van a netes kereskedelem... Vagy a bankolás... van egy havidíjam, de csak azért mert külföldi vagyok, viszont a világon minden kicssztett automatából INGYEN veszek fel pénzt... a csaj nem is értette miért kérdezem hogy csak a saját bankautomatájuknél ingyenes-e vagy mindennél ott pislogott azt mondtam neki hogy én itthon vettem fel pénzt aztán ca. 5 fontot leszedtek... jah 1600-1870 forintos kezelési költség, .nyád!!!!


Szóval én már csak Angliában fogok ezzel foglalkozni és meghagyom a magyar piacot másnak, mert nem kell nekem a priusz a leendő végzettségem mellé elég kínos lenne...

2012. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
( azt mondtam neki hogy otthon a saját országomban, de nem a saját bankom automatájából vettem fel pénzt és ennyit leszedett)
2012. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
én ismerek olyanokat akik online pókerből élnek meg és jól megoldják az adózást:)
2012. szept. 27. 16:34
 15/17 anonim ***** válasza:

a poker az mas... annala penzen kivul nincs semmi kezzel foghato reszlete.


viszont e-kereskedelemnel szepen jon megy a posta ha sikeres vagy ami szemetszur a navnak vagy az irigy szomszednak


a kerdes csak az hogy ugyes vagy-e pokerban

2012. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én most próbálkozom online jövedelemmel, egész jól bejön... jelenleg 100-150et kapok plusz kiegészítésként a munkám mellé.
2012. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy mivel szerzed azt a jövedelmet?
2012. okt. 3. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!