Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg jobb, mint a semmi?

Tényleg jobb, mint a semmi?

Figyelt kérdés
Még „csak” két honapja vagyok, itthon de nem találtam semmit ezért beadtam a BKV-hoz a jelentkezésem ellenőrnek. hívtak interjúra, de nem tudom, hogy ennek most őrüljek e? Bevételem nincs, de én nem vagyok olyan… Ti elválalnátok?

#BKVellenőr
2012. okt. 4. 15:45
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Hát, ha "nem vagy olyan" akkor tényleg csak a legvégső esetben vállalnám el a helyedben.
2012. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem. Én is épp most kezdek egy olyan helyen, ami nem a végzettségemnek megfelelő, nem is túl jó munka csak azért, mert nekem is kell albérletet fizetnem, addig is, amíg szakmait nem találok. De azért nem bkv ellenőrnek megyek...

Nem tudom mennyire vagy megszorulva, de szerintem simán találsz egy hét alatt egy pénztárosi, vagy árufeltöltői vagy call centeres, vagy papírtologatós állást...

2012. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

múltkor a class fm-en Balázsék beszéltek róla hogy milyen kevés fizetést kapnak 60e körül és büntetések után kapnak plusz pénzt


neked kell tudni hogy vagy-e annyira határozott hogy a rendetlenkedőkkel, jegy nélkül utazókkal szemben fellépj

2012. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítetek dönteni.
2012. okt. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!