Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes állásinterjun hazudni?

Érdemes állásinterjun hazudni?

Figyelt kérdés
Annyit kérdeztek hogy miért küldtek el az elözö helyemröl. Mondtam mert nem jöttem ki jol a fönökkel. Ezzel most magam alatt vágtam a fát? v ilyenkor kamuzni kellet volna?

2012. okt. 10. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt így nem mondtam volna.Meg lehet szépen is fogalmazni.

Pl a nem megfelelő bánásmód miatt.

2012. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az az eset amikor lehet kamuzni. Pl leépítés, a cég nem tudott már eltartani...


Még ha az ex fönköd is a legbunkobb fönök a világon ezt az új fönököd nem tudja. Söt az ö szemében a fönökök a másik oldalon vannak, és öket védi.


Szóval ez butaság volt. Legközelebb mond hogy leépítés. Nem is feltünö, mert tömegeket küldenek el mostanában.

2012. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hazudni, csak ügyesebben bánni a szavakkal, mert ez így 0. Megmondhattad volna, hogy konkrétan mi volt a bajod, magadat áldozatként, jó színben feltűntetve.
2012. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. ilyen hiba miatt létezik h nem kapom meg az állást?
2012. okt. 10. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze.


Pont ahogyan azért is lehet, hogy nem téged választanak, mert barna a szemed, én pedig okosabbnak tartom a kék szeműeket.

Viszont minden apróságra nem lehet felkészülni, tessék mindig minden interviewn a legjobb formádat hozni, a legtöbbet nyújtani, előbb-utóbb sikerülni fog. Sok szerencsét.

2012. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hogy erdemes...kell...SAJNOS :( maskepp pedig nem tudnal ervenyesulni...ebben a rohadt vilagban(orszagban)...ha azt mondod nem jottel ki a fonokoddel, normalis esetben oszitne vagy...de nem fogjak kivizsgalni ugy sem, hogy miert is volt ez, esetleg gondolom meg sem kerdezik, ergo negativ helyzetbol indulsz...sokkal jobb ha valami lenyegesen kegyes hazugsagot kitalalsz, hogy valtani szerettel volna ezt meg ezt csinalod, tanultad... es ki akarod magad probalni mas teruleten is...bar ez sem kecsegteto szamukra, mert sablonos lehet... a lenyeg, hogy meg kell Oket gyozni vmi dumaval, hogy Te vagy a megfelelo oda...
2012. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!