Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ha ezt kell...

Állásinterjún ha ezt kell kifejteni, "adja el ezt a tollat", mi erre a "jól bevált szöveg"?

Figyelt kérdés
tudtok segiteni?Akár több példa is lehet.Miket szoktak erre mondani,hogyan adják el?
2012. okt. 10. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sablonkérdés.


A sablonválasz rá:


-Írja le a nevét erre a papírra.

-De nincs tollam.

Eladva.


Ha elővesz egyet a zsebéből, akkor szemét a HR-es :)


Ebben az esetben kölcsönkérném egy fél órára, és újra megkérndezném :)

2014. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8-as ne csórj már a Wall Street-i farkasa című filmből. :D
2015. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sablonkérdés.


A sablonválasz rá:


-Írja le a nevét erre a papírra.

-De nincs tollam.

Eladva.


Ha elővesz egyet a zsebéből, akkor szemét a HR-es :)


Ebben az esetben kölcsönkérném egy fél órára, és újra megkérndezném :). Ez jó! Ki próbálom majd ha ilyennel talákozom. De!

.....

De én találkoztam olyan hr el aki egy 40 ezres cipőt akart venni, de el fogyott a raktárban és a legközelebbi raktár 200 km-re van, és neki azonnal kell a cipő! Na erre mi a válasz?

Hiába mondtam neki hogy felajánlok egy másikat,ami ugyan olyan jó. De neki az kell!

2015. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Kérd el tőle a tollat és ne kezdd dícsérni hogy a világ legjobbja meg hogy milyen fontos(erre maga is rájön),csak kérd meg hogy írja le a nevét egy papírra...toll híján meg veszi majd."


Én nem megvenném a tolladat, hanem a fejedhez vágnám azt a papírt, amire kérted az aláírásomat. A valóságban ez nem működőképes, képzeletben pedig bármi lehet az. Ha csak képzeletben kell eladni és a HR-essel elhalucináljátok az adásvételt, annak semmi értelme.

2023. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!