Mi ez a Pandastart?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam erre a Pandastart nevű internetes céghez és nem tudom, hogyan kell pénzt keresni vele. Csak annyit kell csinálnom, hogy felmegyek 16 óránként a kezdőlapomra? Hogy kell megadni a bankszámlaszámomat? Kérlek amit tudsz írjál le róla.

2012. okt. 12. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy.

Egy új piramisjáték.

2012. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Reklámokat is lehet nézegetni, azért is kapsz pontot. De igazából főleg abból lesz a pont, ha embereket szervezel be. Ha vannak ismerőseid vagy van lehetőséged sok helyen hirdetni, akkor jó ez a pandastart, egyébként nem annyira, mert egyedül elég hosszú időbe telhet, mire összegyűlik a 20 ezer forint és ki tudod venni. Én is ezért hanyagolom mostanában. Meg hát nem is tudom, tényleg kifizetnek-e, még sose láttam egyetlen kifizetési bizonylatot se, potyára meg ki a fene akar dolgozni? Viszont tudok olyan oldalt, amivel tényleg lehet pénzt keresni és nem kell senkit se beszervezni, csak kisebb feladatokat végezni. Ha érdekel, írj!
2012. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben lehet vele pénzt keresni, de gyakorlatban nem. Ugye azt írja, hogy havi 200 ezer Ft. Ja bocs most néztem,már csak 22 ezer Ft. Múltkor még mindenhova 200 ezer Ft-ot írt. Nagyon hiteles. Na, de mindegy nézzük tovább.


Eddig: 85,016 regisztrált van.

A bevételének a 60%-át osztja szét.

Ahhoz, hogy mindenki 22 ezer Ft-ot tudjon leakasztani:


22 000 * 85 016 = 1 870 352 000 (ennyit kell neki szétosztani)


Egymilliárd-nyolcszázmillió-háromszázötvenkétezer forintot.

Ennek a 100%: 3 117 253 333 (ennyi az összes bevétel havonta)

Na már most aki elhiszi, hogy egyszerű kattintással ennyit lehet keresni, az inkább ássa el magát. Magyarán, ennyit nem lehet keresni reklámbevételből vagyis lehet, de nem ilyen kaliberben. Még Magyarország legnagyobb oldalai sem termelnek ki ennyit, nem, hogy ennyit még ennek az összegnek a 30-40%-át sem. Esetleg Facebook-nak, Google-nek elhinném, de nem Pandastartnak, ugyan már...


Kérem szépen, ne legyünk mán ennyire hiszékenyek.

Ja és fanatikusok ne jöjjenek ilyen szövegekkel, hogy próbáljam ki, miből veszem, ezt a sok sületlenséget stb.

Ha a reális bevételt néznénk, akkor szerintem fejenként még 5 Ft-ot sem keresne senki.

2012. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szeptember hónapban 1 pont forint értéke 0,08 én nem hívok meg senkit mert ezek után nem látom értelmét.de ha be tudsz szédíteni magad alá pár száz embert akkor majd ők keresik neked a pénzt.szeptemberben 10 kifizetés történt az oldalon akik elérték a 20000 ft határt 1.000.000 forint került kiosztásra köztük.számolgass.minimum pont amit el KELLETT érniük 1.300.000 pont ha 100.000 forintos kifizetéssel számolunk

mese habbal hogy ezt bárki elérte volna a szerezhető pontértékek mellett.jelenleg a hirdetéseket nem lehet pontért megnézni egyből az oldalra rak ahol a hirdetés van de kérdés nincs.3 naponta 1 nézhetsz meg minden hirdetést hogy pont járjon érte.

2012. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csuhi81 válasza:

[link]

[link]


Ezeket érdemes elolvasni, aztán döntsön mindenki saját belátása szerint.

2012. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a szeptemberi eredmény

A szeptemberi összesítés:


Nettó bevétel: 1.559.320 Ft

Jutalékkeret: (70 %) 1.091.524 Ft

Összes pont: 13.629.608

Pontérték: 0.08 Ft

Összes jutalék szerző: 10887 fő


számolj

2012. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!