Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mégis hogyan csináljam?

Mégis hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Ha pl egy gyorsétteremben szeretném leadni az önéletrajzomat azt hogyan tegyem, elég az egyik kiszolgálónak, vagy hívassam ki külön az étteremvezetőt? Tudom, buta kérdés, de már párszor felmerült bennem, hogy nem neten, hanem személyesen is jelentkezem ilyen helyekre és biztosra szeretnék menni.

(Már elég régóta nincs állásom, igaz diplomás vagyok. De még egy McDonaldsba sem vesznek fel pedig nagyon kellene a munka már...)



2012. okt. 12. 13:11
 1/2 anonim válasza:

hihi ismerős... :(

szerintem az egyik eladónak szólj hogy kinek adhatnád oda, ő tudni fogja.

én itt kint németországban jelentkeztem pénztárosnak pl drogériában. ott rögtön elvette a pénztáros csaj, nem hívott senkit. egy szupermarketben a kasszás csengetett és valami felettesének adtam oda.

2012. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem ciki? Mármint, odamegyek, hogy 'helló, nem tudom, van-e nálatok felvétel, de oda szeretném adni az önéletrajzom...' mintha az ő munkáját akarnám elvenni. Ezért gondolom, hogy ha el is veszik, első dolguk, hogy megsemmisítik.

De meg kel próbálnom, nem veszítek semmit.

2012. okt. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!