Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Word megtanulható képzés...

A Word megtanulható képzés nélkül, ismerős által? Munkához kellene.

Figyelt kérdés

Nem akarok emiatt külön tanfolyamra járni, meg időm és pénzem sem lenne rá. Lenne egy munkalehetőség, de kérnek Word ismeretet is. Ezt én sajnos nem tanultam, egy olyan személy, aki ezt ismeri, meg tudná nekem tanítani esetleg pár óra/nap alatt, vagy az attól bonyolultabb, és több hónapnyi tanulás szükséges az elsajátításához?

Köszönöm szépen a hasznos segítségeket.


2012. okt. 17. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár óra alatt nem lehet megtanulni.

Én közgazdasági szakközépiskolába jártam, ott ugye az összes irodai programot használtam valamilyen szinten, aztán irodavezető képzésre jártam, ott pedig intenzíven tanultam a szövegszerkesztést, vizsgafeladat is volt és még így is volt olyan feladat, ami kifogott rajtam.

Egy pár hetes intenzív tanfolyamon esetleg meg lehet tanulni, de pár óra vagy pár nap alatt nem hiszem.

2012. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen segitség sem kell hozzá, akár saját magad is meg tudod tanulni, csak gyakorolgatni meg kisérletezni kell vele. HA van valaki, aki ismeri, az tud segiteni elindulni, a legalapokat elmondani, de a többi rajtad múlik.

Pár óra ehhez mindenképpen kevés, de pár hét alatt bele tudsz jönni.

Az interneten találsz rengetedet konkrét problémákról illetve a megoldásukról, ha szorgalmas vagy, akkor fölösleges tanfolyam.


Én soha nem tanultam semmit belöle, mégis titkárnöként dolgozom.

2012. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Persze, olyan profi szintet szerintem nem kérnek, amit ne tudna egy Word-öt rendszeresen használó ember. Ha pedig már az alapokat tudod, a neten biztos rengeteg tutorialt találsz a bonyolultabb, vagy kevésbé ismert műveletek elsajátításához!
2012. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van ismerősöd aki segít, akkor fél nap alatt megtanulod az alapokat. A számítógépet még sosem látott Édesanyám már Word-ben írja nekem a leveleket, egy hétvége alatt kiképeztem. :)
2012. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!