Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kintlévőségkezelő mennyit...

Kintlévőségkezelő mennyit keres (akár bankban, akár más cégnél? Alap + jutalék vagy fix? )?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
én most voltam egy interjún (privátban leírom melyik cégnél ha érdekel) 100ezer nettót ajánlottak bejelentve, majd erre a jutalékot, ami azt jelenti, finoman mondta a hr-es csajszi, hogy úgy kb 120ezret lehet hazavinni havonta. MINDEZT KÉT MŰSZAKBAN, ELÉG KEMÉNY MUNKÁVAL!!! mondtam hogy kösz nem. Lehet túl büszke vagyok, de azért ezért a munkáért többre számítottam, és még reménykedek hogy találok olyan melót, ami többet fizet. Volt ott egy hosszú asztalsor, a végét se láttam, ültek benne vagy 60-an egymással szemben. Komolyan olyan volt mint egy csirkeetető nekem ez jutott róla az eszembe. szóval szerintem ahhoz képest hogy milyen kemény munka lelkileg (tönkre ment életükért küzdő embereket kell zaklatni) nem lehet sok pénzt hazavinni vele. Azt mondta a csajszi, hogy behajtóként nem is lehet többet keresni nagyon máshol sem, ugyanilyen ajánlatot fogok kapni máshol is. Talán a bank más, ott még próbálkozhatsz ha gondolod.
2012. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!