Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnöki vagy gépészmér...

Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki esetleg mechatronikai mérnöki?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a fizetések, elhelyezkedési lehetőségek, kicsit bővebb ismertető. Köszönöm( a felvi.hu-n már elolvastam mindent amit lehetett :)

2012. okt. 20. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
villanyosra szavazok, de gépésszel is el lehet helyezkedni (amúgy gyakorlatilag bármilyen mérnökivel el lehet helyezkedni)...kezdő mérnökként meg ne várj álomfizetést, viszont minél több időt gyakornokoskodj egyetem alatt, jól néz ki az önéletrajzban és pl nálunk mindkét gyakornokot meg is tartaná a főnökük.
2012. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál nettó számokkal dobálózni gyakorlattal együt?
2012. okt. 20. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudok, sok mindentől függ, melyik régióban dolgozol, milyen mérnök vagy, milyen ágazatban dolgozol, milyen nemű vagy (igen, ez is számít sajnos)


[link]

2012. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem mechatróval a legkönnyebb elhelyezkedni. Olvasgattam az állásajánlatokat, rengeteg helyre keresnek gépész/mechatronikai mérnököt, máshova meg villamos/ mechatronikai mérnököt. Nem mondom, hogy mindenhol, de a mechatró egyfajta uniója a kettőnek sok helyen. Én ezt választanám a helyedben, és ezt is választottam tavaly. A fizetésekben nagy különbséget szerintem nem lehet tenni, én nem is tudok.
2012. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!