Hova menjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Lehet rossz topik, bocsi.

Idén érettségizem, tovább tanulást nem tervezem, max a későbbiekben, mivel előtte okj-s tanfolyamot szeretnék kezdeni, hogy meglegyen rá a pénz, mivel anyagilag nem állunk úgy. Leginkább a cukrász, szakács szakma foglalkoztat, de félek, hogy sehova se tudok menni dolgozni. Esetleg tudnátok még mondani szakmákat, ami max 1-2 éves és lenne munkám? Művészeti ágon vagyok, mivel ez az erősségem. Nem tudnám magam elképzelni rendőrnek, fináncnak, mert sporttal nem vagyok megbékélve. Tudnátok nekem ajánlani egyéb szakmákat, esetleg jó főiskolákat? Miskolc, Pest jöhet szóba, esetleg Debrecen.(Vendéglátós sem szeretnék lenni, mert a családban van 2 is és az egyik 25 évesen "kiöregedett" belőle, nemigazán akarják már felvenni sehova, inkább a fiatalabbakat és elkezdett tanulni rendőrnek.) Kétségbe vagyok esve, nem tudom mit csináljak. Vmi 100 ezer forint környékén fizető állásra gondolok. Megköszönném ha tudnátok segíteni. (Átlagom 4 egész.) 18/L


2012. nov. 2. 17:11
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Egy multinál próbálkozz. Operátori munka, illetve ettől kicsit jobb munkakör, minőségellenőr, tesztelő például. Ezen munkakörök betöltésére nem szükséges szakvégzettség. Érettségi elég.

2012. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A művészeti ággal nem tudsz valamit kezdeni? Az lenne a tuti, ha azt tudnád kiteljesíteni, amit szeretsz.
2012. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, épp ezért szeretnék cukrász lenni. Nagyon érdekel a díszítés stb. Csak félek hogy nem tudok elhelyezkedni.
2012. nov. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!