Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vettek fel egy céghez,...

Nem vettek fel egy céghez, nagyon szánalmas emailben megkérdezni, mi volt a baj?

Figyelt kérdés
Nem vettek fel egy céghez, nagyon szánalmas emailben megkérdezni, mi volt a baj? Mit rontottam el interjún stb?
2012. nov. 8. 22:30
 1/5 anonim válasza:
Írd le nekik a kódlistát hátha ez megoldja a problémát.
2012. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy elrontottál bármit is. Valószínűleg csak volt alkalmasabb jelölt.


Én is a napokban voltam interjún, és kiderült még ott, hogy egy bizonyos tapasztalatom hiányzik, nyilván találtak olyat, akinek az is megvolt. Ennek ellenére azt jelezték, hogy valószínűleg még idén lesz számomra megfelelő állás.

2012. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de jól sikerült az interjú, mondták ők is. De semmit nem válaszolnak 4 hete, amúgy kategória fail :)
2012. nov. 8. 22:35
 4/5 anonim válasza:
Valószínűleg úgyse válaszolnának, főleg ha egy nagyobb cégről van szó. Az ilyenek még az önéletrajzokra se szoktak válaszolni, nem hogy egy ilyen levélre. Amúgy meg nem biztos, hogy elrontottál valamit, nem feltétlenül erről szól a dolog. De mi köze ennek a randizáshoz?
2012. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kb 2 éve voltam állásinterjún Inv**elnél, azóta is várom, hogy értesítenek. Nem kellesz köcs*g v vmi iesmi jó lenne.
2012. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!