Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szánalmas dolog egy idegentől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas dolog egy idegentől érdeklődni valaki felől, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Sajnos jobb ötlet már nem jut eszembe, mivel nem ismerek senkit ott ahol a kiszemeltem lakik. Róla sem tudok szinte semmit, de van egy ember akivel néha látom beszélgetni, gondoltam attól próbálnék pár információt megtudni. Szerintetek egy nagyon gáz, vagy gyerekes dolog? Nem csinálok így hülyét magamból?
2012. júl. 22. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy ez már túl durva hogy "kémkedsz" utána . szerintem ha látod hogy egyedül van akkor menny oda hozzá és kezdj el beszélgetni vele.
2012. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jobb mintha meg sem próbálod
2012. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aszomszedneni ***** válasza:
szánalmasnak nem szánalmas , csak elég extrém :D
2012. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyszerűbb esetben én is kicsit durvának gondolnám a módszert, csak az a gond hogy az illető sosem egyedül van, így meg nem nagyon akarok/tudok odamenni hozzá :/ de tényleg nem akarok nagyon kémkedni utána, mert az rosszul is elsülhet...
2012. júl. 22. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadható. Én is többször csináltam már olyat, hogy először mástól érdeklődtem. Ha mást nem, hát azt kérdeztem meg, merre szokott lenni, ahol személyesen kezdeményezhetek. (Mert előfordult, hogy személyesen nem ismertem a kiszemeltet, vagy nagyon ritkán láttam.) A lényeg, hogy udvarias legyél, ne túl nyomulós, és ne tűnj valami pszichopata őrültnek, aki áldozatot keres. :D
2012. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi =) hát remélem nem fogok annak tűnni, bár inkább félénknek szoktak tartani engem, sem mint nyomlulós őrültnek, úgyhogy csak nem.. xD
2012. júl. 22. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

figyelj ide, ezaz 1 kiinduló pontod van van, semmi más...és csak itt tudod elkezdeni ennyi.


ha valóban érdekel a srác akkor megkérdezed tőle.

2012. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!