Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esély van így munkát...

Mennyi esély van így munkát találni?

Figyelt kérdés

Amíg még egyetemista az ember. Mindenhol azt sulykolják belénk, hogy egyetem alatt is kéne gyakornokként dolgozni valahol, hogy már meglegyen a helyünk diploma utánra. De a legtöbb cég nem ír ki gyakornoki állásokat. Szoktam keresgetni állásokat, mintha már végeztem volna, és sok az álláshirdetés, de mind tapasztalattal rendelkezőnek. Van értelme csak szimplán írni egy cégnek, hogy érdekel amit csinálnak, ezt meg azt tanulom, és szeretnék náluk részmunkaidős gyakornoki állást vállalni?


egyébként villamosmérnöknek tanulok, Óbudai Egyetemen


2012. nov. 26. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én közgazdászként végeztem, de nálunk Szegeden rengeteg gyakornoki állás volt. Szerintem a mérnökiből is lehet találni. Szerintem nagyon jó szakmád lesz, azzal el lehet helyezkedni. Én diákként az EDF DÉMÁSZnál is dolgoztam és ott nagyon keresték a villamosmérnököket. Küldd el a pályázatod a nagy energiaszolgáltatókhoz.
2012. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, van értelme megkeresni a nagy cégeket - de akár a kisebbeket is. Végül is elég, ha csak egy helyre felvesznek :)
2012. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!