Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diamond Ingatlaniroda Kft,...

Diamond Ingatlaniroda Kft, mint munkahely?

Figyelt kérdés
Esetleg dolgozott/dolgozik ott valaki? Milyen munkahely? A neten nem igazán találok róla véleményt. Van fix alap vagy tisztán jutalékos?
2012. nov. 28. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem tőlük kérdezed?
2012. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert egy objektív válasz érdekelne. Tőlük megkérdeztem, de ami igazán érdekelt,arra nem kaptam választ,hanem hogy menjek be. Mivel nem budapesti vagyok, utaznom kellene, ezért szeretnék utánajárni előtte.
2012. nov. 28. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én egy ingatlanirodára sem alapoznám a megélhetésem.

Ha van fix az egy jobb eset. Ha csak jutalékos, el kell felejteni.

De általában a fix is minimális összeg. És legtöbb esetben, fizeted a a benzin/bérleti költséged, a telefonszámlád.

Aztán ha sikerül egy üzlet, ami nem mondom, hogy lehetetlen, de nem is egyszerű manapság, pláne nem ennyi közvetítővel, akkor jól jártál. Ha nem sikerül, akkor nem vagy ki a vízből a jutalékukkal, HA van.

2012. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy milyenek mint munkahely, nem tudom. Azt viszont tudom, hogy milyenek mint partner, mint cég. Nos, a mi, ingatlanra adott előlegünkkel leléptek, összejátszva az ingatlan (vélt) tulajdonosával. Senkinek nem ajánlom.
2014. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4.

Szerződés? Valami papír erről?

Simán tiéd lehet az ügy!

2014. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, kártérítéssel fűszerezve, mondjuk ha ez idő alatt nektek albérletben, esetleg hotelben kellett laknotok, mert nem tudtatok a már lefoglalt lakásba idejében beköltözni. ;)

Egész jól ki lehet jönni a helyzetből!

Remélem sikerül megszorongatni a tökeiket, mert ez a gerinctelenség vérlázító!

2014. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, írtunk egy sajtpapírt, és az ügyvédünk is azzal kecsegtet, hogy nem csak polgári peres vonalon (kártérítés), hanem büntetőügyként is nekünk lesz igazunk. Csak győzzük kivárni.
2014. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!