Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek érdemes ma tanulni?...

Minek érdemes ma tanulni? Őszintén.

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
BÁrminek, amiben a legjobbak közt leszel.
2012. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy nagyobb eséllyel végezhess jobb munkát, jobb fizetésért és jobb körülmények között. Mert lehet hogy magasabb végzettséggel is rákényszerülsz a gyári munkára vagy a takarításra, de ha a tudásod megvan, tudsz váltani. Aki viszont semmihez sem ért, az örök életében olyan munkát fog végezni, amelyet nem fizetnek meg. Egy alacsony végzettségű ember nagyobb eséllyel válik lecsúszott, alkalmi munkákból tengődő senkivé, mint aki tanul. Persze az sem mindegy, hogy mit tanul valaki.
2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a versenyszférában is el tudj helyezkedni. Ez sem leányálom, de legalább van esélyed arra, hogy ne nettó 75 ezer körüli összegből tengődj, hónapról hónapra.
2012. dec. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 3 szakmám van és most rakom a negyediket. Én nem tudom minek jó, de itt magyarországon semminek se. Én jövő januártól külföldön dolgozik ez egy patkány ország ami itt van!
2012. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak arra nem kaptam választ, amit kérdeztem. Nem arra voltam kíváncsi, hogy MI A FRANCNAK érdemes ma tanulni, hanem annak, hogy MINEK érdemes ma tanulni? Milyen ágazat? Milyen szakma?
2012. dec. 6. 09:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Beágyazott szoftverfejlesztő, ott a kezdő fizu br 350eFt/hó, de kell hozzá egy nyelv tárgyalóképes ismerete is.
2012. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Programozók jól keresnek, főleg most hogy androidra + egyéb okostelefonokra ennyi alkalmazás van. aki érti ezt az gyorsan csinálhat pénzt. + ennél lehet szabadúszóskodni is, főleg ha tudsz angolul. Persze érteni is kell hozzá, meg szeretni is kell csinálni mert anélkül csak kontárkodás lesz. Ez 1 példa a sokból.


jó munkásokra lenne szükség, jó kőműves, jó villanyszerelő. nem olyan aki azt nézi hogy hogy húzhatja le az embert. Hozzánk is jött egy villanyszerelő, és úgy lopta volna a rézkábelt ahogy nem szégyelli. Métereket hagyott rá, és nem kérdezte ám meg hogy a hulladék vezetéket viheti hanem önként pakolta a kocsijába. Szóval az ilyenekre célzok. Ezekre mindig is szükség lesz amíg világ a világ. Persze ehhez dolgozni is szeretni kell, és nem a semmiért számolgatni a pénzt.

2012. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy az első írta. Bármi, de abból a legjobb legyél. Ahhoz már önismeret kell, hogy miben érzed magad jónak.


Ha valamiből középszintű leszel, akkor olyan semmilyen középszinten fogsz élni belőle, ha meg utálod és szar vagy belőle, akkor az életed is olyan lesz.


Az a gond, hogy sok embernek a fő cél a PÉNZ. Nem, ideális esetben a pénz egy mellékterméke annak, hogy azt csinálod, amit szeretsz.


Az a gond, hogy az átlagember felfogóképességét már meghaladja ez, amit most leírtam.

2012. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a legnagyobb probléma, hogy nincs gazdaság, szívesen visszamennék az időben, ahol a farmon dolgozhatnék, piacon eladhatnám amit termelek, kovács lehetnék, cipész, varrónő vagy pék. Legalábbis nekem ez a legnagyobb problémám.
2012. dec. 6. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:

16:46! Pont tegnap volt az Indexen report a Cserpes tejtermékekről. Mezőgazdaságból indulva csinálnak jó üzletet. Nem lehetetlen az.


11:50! A munkások valóban érdekes helyzetben vannak. Mert egyfelől legyen tisztességes, csinálj alaposan a munkát, gyorsan, és persze olcsón. De ha megkérdezik az embertől, hogy számlával kifizetnék-e neki az ÁFÁ-val megnövelt összeget, önként, akkor a megrendelők 95%-a rávágja, hogy számla nélkül. És így azok a mesteremberek kerülnek hátrányba, akik adókat befizetve a valós piacon vannak, ahol érvényesül a legjobb ár-érték arányt biztosító mesterember nyer elv.

2012. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!