Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltató egy 0-val keveseb...

A munkáltató egy 0-val kevesebb fizetést utalt, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Rengeteg kellemetlenséget okozott ez most nekem, igy is el vagyok maradva ezzel-azzal, és emiatt még jobban elcsúszok, mínuszba ment a bankszámlám, ami kamatozik is stb. Még jó pár napba beletelhet, mire korrigálják a dolgot.

Ha engem most emiatt elmarasztalnak, hogy nem tudtam befizetni a dolgaimat, ki lesz a felelős??? Járt már valaki így?



2012. dec. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Minden a te felelősséged lesz, szóval feltétlenül szólj. Nekem egyszer volt ilyen, még aznap mentem reklamálni, és megoldottuk.
2012. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Te felelősséged lesz ! Negatív pénzt utalt a számládra ? Be vagy jeletve ? Van munkaszerződésed?
2012. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az érdekes, ha egy nullával kevesebb....
2012. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elütötték az átutalásnál a számot. Mivel az átutalás után most már legkésőbb 4 órával jóváírja a bank a számládon a pénzt, ezt a problémát igen gyorsan lehet orvosolni, ha szólsz a munkahelyeden. Akár abban a pillanatban szólhattál volna, amikor megérkezett a téves összeg, és legkésőbb 4 óra múlva megkaptad volna a különbözetet. Pár óra alatt meg nehéz eladósodni.
2012. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos csak másnap vettem észre, először nekem se tűnt fel, hogy hiányzik az összeg végéről egy 0... akkor rögtön szóltam, de tegnap délután már nem tudtak semmit csinálni, és ahogy ismerem őket, nem fogják elkapkodni, hogy kijavítsák... na mindegy, remélem mihamarabb rendeződik a dolog.
2012. dec. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!