Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövő tavasszal szeretnénk...

Jövő tavasszal szeretnénk kimenni a párommal Olaszországba dolgozni. Hogyan kezdjek hozzá a munkakereséshez?

Figyelt kérdés
Innen Magyarországról tudok munkát keresni? h mire odamegyünk már legyen munkám? Vagy érdemesebb akkor keresni, mikor már ott vagyok, és akkor ott szétszórom az Önéletrajzom? Szobalány munkát szeretnék valamelyik hotelben.
2012. dec. 7. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Esélyed nincs. Olaszországban (főleg délen) akkora a munkanélküliség, hogy bármikor felmennek északra melózni bármennyiért. Délen meg nyilván tömve állnak a helyiek.


Amikor van 10 helybéli olasz jelentkező egy szobalány állásra akkor nem fognak egy magyar bevándorlót választani...

2012. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Északra mennénk az adriai partvidékre
2012. dec. 8. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt én értem - de remélem te is érted, hogy sokkal előbb fognak egy déli olaszt alkalmazni egy átlag melóban (gyanítom nem ügyvédnek vagy befektetési mogulnak mennétek ki), mint egy magyar vendégmunkást.
2012. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!