Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha te főnök lennél vissza...

Ha te főnök lennél vissza vennél egy régi dolgozót akivel jó viszonyod volt és szimpatikus volt és normális körülmények között mondott fel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 20:53 vagyok


Én azt tanácsolom neked, hogy menj el a főnöködhöz és kérdez rá, hogy nem venne-e vissza.

Ha tényleg jó viszonyban voltatok, és bírt téged, és ha kell neki ember akkor alkalmazni fog. Veszíteni semmit nem veszítesz ha megkérdezed.

Amiről én írtam ott több éves közös munka volt.

Pár hetes alkalmazottam ha elmegy, és a távozása után pótolom új emberrel akkor magamból kiindulva bármennyire is kedveltük egymást, ha nincs szükségem alkalmazottra akkor nem veszem vissza. Ha valakit már alkalmazok helyette, azt nem fogom elküldeni mert pár hét munka után kilép majd visszajön.. Néha nem jó ha valaki ennyire bizonytalan.

De mégis azt tanácsolom hogy menj és kérdez rá.

2012. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy emberem, akit kétszer is visszavettem. Ő is mindig máshol akart boldogulni, állandóan szédítették dupla fizetésért. Persze a fele sem volt igaz. Legutoljára mondtam neki, hogy ha újra elmegy, akkor ide már ne jöjjön vissza, mert ezt nem fogom életem végéig játszani.
2012. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A munkahely nem átjáróház, ahol lehet jönni- menni. Ha lenne gyáram, és valamelyik munkásom felmondana, mert nem lenne elégedett a fizetésével, azt én nem venném vissza.

Azért likidált mert nem volt elégedett, akkor minek vegyem visza, nem?

2012. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!