Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabályos-e, hogy néha még a...

Szabályos-e, hogy néha még a pénztárcámat is (másnak is) ellenőrzik, hogy nem-e loptam?

Figyelt kérdés

Egy elektronikai termékeket gyártó cégnél dolgozom raktárosként. 2 kapun kell átmenni, ahol ellenőriznek. Kifelé menet úgy történik, hogy mindenkinek át kell mennie egy fémérzékelő kapun. Ez eddig rendben is van. Bemegyek az öltözőbe átöltözni: kulcs, mobil, pénztárca stb.. eszközöket magamhoz veszem.

De...


ezután újból átkell menni egy kapun (de minek?, egyszer már ellenőriztek), mobilt, kulcsot kitenni, és néha be kell mutatni a pénztárcát is. Minden részét, az aprópénz részét is, illetve ahol a papírpénz van azt is.

Ez szabályos? Már átnéztek amikor kijöttem konkrétan a gyártó épületből, milyen jogon nézi az őr, hogy nálam mennyi pénz van?


(pl akár az is megtörténhet, hogy látta az őr, hogy nálam volt 50.000Ft, az öltözőbe kamera nincs, és felfeszíti a szekrényemet akár, soha nem derül ki úgysem, hogy ki volt)



2012. dec. 19. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Undorító amúgy, de sajnos jogos.

Velem a Tesconál ugyanezt csinálták, annyi különbséggel, hogy az én szekrényemen a lakatot fel is törték....Nem volt semmi arra felmenni hogy a táskám tartalma ki van borítva a szekrénybe, és a lakatom fel van feszítve..:(

2012. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!