Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg olyan jól lehet...

Tényleg olyan jól lehet keresni a Nu Skin-nel, mint ahogy azt az előadáson mondják?

Figyelt kérdés
Keresett ezzel már valaki? Vagy bukott? Érdemes lenne belépni?
2009. aug. 23. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ezekbe többnyire nem érdemes...
2009. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem érdemes. beleölsz egy halom pénzt és időt, aztán semmi. a végén még meg is magyarázzák, hogy te vagy a hibás, hogy nem sikerült.


a z összes ilyen jellegű rendszernél az, hogy túl drágán adnak el olyan cuccot, ami neked nem is kell. igazából senki sem értékesít (mert túl drága), hanem mindenki a környezetét szeretné meggyőzni, hogy ő is kezdjen bele.


én még egy bankról sem hallottam, aki megpróbált volna beszervezni, hogy mellékállásba legyek bankár, aki szintén keres olyan embereket, akik bankárok lesznek és olyan embereket keresnek, akik bankárok lesznek.


a lidl vagy az aldi szólt már neked, hogy értékesítsd a termékét, mert az mekkora nagy üzlet?

2009. aug. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hinném, hogy belevágok, túl sok negatívat hallottam már róla :S
2009. aug. 24. 10:18
 4/7 anonim válasza:
46%
Nem értek egyet. Az ismerőseim csinálják, és láttam a számlakivonatot... kb 3-4 hónap után az ismim több mint fél millió ft-ot keresett. A hülye amway-re én is azt mondom, hogy hülyeség, de azt látom, hogy ez más. Én nem lépek be, mert nincs rá időm, de ha lenne, valóban könnyű pénzkereset!!!!
2009. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:34


amit te láttál, az nem a "kereset", simán egy átutalt összeg. nem ismered a költségeket, nem tudod, hogy mennyi munka állt mögötte.

2009. nov. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem nagyon érdekel, hogy mennyi mnka van mögötte olyan szempontból, hogy a srácnak másik munkája nincs, csak ebből él! És az a havi keresete volt! Nem vagyok se hülye se vak, és hidd el amennyire tudtam utána néztem ennek. Annyira jól megy neki, és olyan elkötelezett, hogy már az új kocsi is megvan a nu skinből. Igen, abból! Nem másból! Mindegy igazából. Én ezek után gondokozom a belépésen. Akik az elején beléptek pl az aloe verába, azok is elég jó pénzeket kaszáltak/nak, és ez még új! Pesten nekem minden ismerősöm használja valamelyik termékét. Vagy a ránctalanító gépet, vagy az immunerősítőket. Én a krémeit szeretem!
2009. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:52


na itt jön a vetítés.

3-4 hónap után 500.000 bevétel. mínusz költségek, mínusz adó. és már itt is vadi új autó. gondolom, közben világkörüli úton is volt.


sajnos az összes mlm hálózatban nagyokat mondanak, mert többek közt ezzel próbálják motiválni az új belépőket.

a nu-skin annyira új, hogy engem már több mint egy éve beakartak szervezni.


az arcvasaló nem is olyan rossz, csak a hozzátartozó kenceficék (mint az összes mlm-es cucc) eszméletlen drágák. viszont működik más - sokkal olcsóbb - termékkel is. persze ezt egy nu-skines soha nem fogja elmondani, mert az neki nem jó.


az egész rendszer arra van felépítve, hogy belép az új áldozat, aztán vegye meg a cuccost, amit máshol töredékért megkapna. és azért veszi meg, mert reménykedik, hogy üzletet csinál belőle.

2009. nov. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!