Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIt tegyek? Már bánom, hogy...

MIt tegyek? Már bánom, hogy elvállaltam.

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok,és diákmelót kerestem,de nehezen jött össze,találtam neten irodai háttérmunkát,be is hívtak megbeszélésre,hát kiedrült.hogy Zepter....

ott voltam az interjú,rajtam kívöl még 2 jelnetkeő is,minhármunk belevágott,de miuútn hazaérkeztem,utána olvastam,hát nem igazán tetszik,mit írnak rólaDe viszont kéne egy kis pénz,nem szeretnék otthon tengődni januárban,szabad napokon,


2012. dec. 22. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

hagyd ott és kész, nem vagy kötelezve semmire, találsz másik melót is

én is belefutottam többször is a zepterbe, amikor melót kerestem, rövid úton le is zártam a témát, amikor kiderült, hogy róluk van szó

2012. dec. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem keress másik munkát... Zepternél dolgozott egyik ismerősöm, fix fizetést nem kapott senki, csak ha sikerült valamit eladnia (rátukmálni az árut a vevőre), akkor annak bizonyos %-át kapta meg. Munka: egész napos telefonálgatás, várva arra, hogy valakit érdekeljen az ajánlatod be is jöjjön a Zepterbe és meg is vegye...

Ismerősöm 3 hónapig dolgozott ott heti 4X8 órát, és összesen 48 ezer ft-ot keresett, 3 hónap alatt. De ha nem adott volna el semmit, semmi fizetést nem kapott volna, hiába rohadt ott heti 32 órát, meg gyakran túlórázott. Ja, és neki is irodai háttérmunkaként ajánlották az állást...

2012. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kereskedelmi asszisztensként ajánlották...egy kamu szoftverfejlesztői cégnél..:)

hagyd ott és keress mást, abból nem fogsz megélni :(

Tescoba próbálkozz

2012. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!