Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vélemények a Personalny...

Vélemények a Personalny Leasing közvetítő cégről?

Figyelt kérdés
Personalny Leasing egy szlovák munkaközvetitő cég, külföldre közvetít embereket. Az érdekel, hogy esetleg találkoztatok-e már velük, dolgoztatok-e már rajtuk keresztül.
2012. dec. 28. 21:55
1 2 3
 1/27 Nyuszka87 válasza:

Szia!

Az aszalt gyümölcs melóra jelentkeztél Ausztriába?

Mert ott egy csávó leküldött egy szerződést nekem,hogy felvett.De voltak benne furcsaságok.Pl.se bélyegző,se utazási költség,amit az elején állított.Na meg persze,hogy küldjek neki a szerződéssel együtt 80 Eurót (a szállásra).

Elég gyanús...Feltettem pár kérdést,nem kaptam még választ...Félek ez is egy átverős dolog.Na persze a pénzt eszem ágában sem volt utalni, úgy hogy nincs bélyegző a papíron...

2013. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 szilvi901126 válasza:
CSALÁS
2013. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Nekem is elküldte az értesítőt a szlovák. Ahogy megláttam, hogy pénz kell előre fizetnem, kitöröltem. Kezd ezekből a hiénákból elegem lenni, hogy azt húzzák le aki, azért keresi meg őket, hogy pénzt keressen. Gusztustalan, gerinctelen,aljas dolognak tartom és nagyon gondolkozom rajta, hogy ezek ellen mit kéne csinálni, hogy embereket ezek a senkiháziak ne tudjanak átverni.
2013. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 AlonsoF1 válasza:

Sziasztok!

Én is beadtam a jelentkezésem ... 80€/lakás szerepelt a leírásban. Érdeklődnék ... Nektek mondtak esetleg dátumot, hogy mikortól indulna ez az egész? Honnan indulnak a buszok?

Csak kíváncsi vagyok mennyire esik egybe a válaszok! :)

2013. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Nyuszka87 válasza:

Kedveseim!

Ez egy hatalmas átverés!!!

Ugyanis,ha valaki megkapta a szerződést,akkor ha kicsit is figyelmes volt láthatta, hogy nincs rajta hivatalos bélyegző és semmilyen aláírás sem.Továbbá a német fordítás is sok helyen értelmetlen volt...

Írtam neki egy levelet,miszerint egy bélyegzővel ellátott példányt küldjön,azóta nem válaszol az ürge.Na persze a pénzt azonnal utalni kellett volna neki!Egyébként jobb ha tudja mindenki,külföldön lehet előleget kérni a szállásra!

Iszonyat, hogy mennyi ember akarja becsapni a másikat!:(Előre pénzt és iratokat soha nem szabad küldeni..

2013. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 annye válasza:
Mi IS JELENTKEZTÜNK ERRE AZ ÁLLÁS HIRDETÉSRE ÉS MI KAPTUNK ELÉRHETŐ TELEFON SZÁMOT IS ÉS A KÉRDÉSEINKRE IS VÁLASZOLTAK TELEFONON IS ÉS E-MAILBEN IS. MOST EGY KICSIT BE IJEDTÜNK A VÉLEMÉNYEITEK ALAPJÁN TUD VALAKI VALAMI PONTOSAT ERRŐL AZ EGÉSZRŐL???????
2013. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Katta88 válasza:

Sziasztok!

Mi is jelentkeztünk a Párommal az állásra. Minden kérdésre választ kaptunk, elég hihetőnek találtuk a dolgot, de most kicsit bizonytalanok lettünk. A szerződésen tényleg nincs pecsét, viszont aláírás van. Holnap kell visszaküldeni a szerződést. Ha valaki mégis úgy dönt, hogy ő is csatlakozik, írjon.

2013. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

Sziasztok!

Én és a barátnőm is jelentkeztünk erre az állásra. Mi már a szerződést vissza is küldtük. Most egy kicsit megingott a bizalmunk, ha esetleg valaki tud valamit akkor jelentkezzetek. Tőlünk nem kért még pénzt és nem is mondta meg, hogy hova kellene utalni. Egyébként minden kérdésünkre egyből válaszoltak.

2013. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Nyuszka87 válasza:

A pénzt csak a szerződés aláírása és elküldése után kell neki utalni állítólag!Amúgy aláírást én is tudok bármikor csinálni...a bélyegző a lényeg!És pénzt ne utaljatok senkinek előre!Budapesten is van egy ürge ,sőt nem is egy ,aki már jó néhány embertől így szerzett pénzt.Hamis szerződéseket küldött mindenkinek,majd szállásra kért 80-120 Eurót.Aztán szépen le is lépett vele.De ha valaki még is befizette ennek az embernek a pénzt és csaló,akkor nyugodtan jelentse fel az embert.A számlaszáma alapján simán megtalálják!

És még egy dolog.Kérjetek meg egy ismerőst,aki jól beszél németül, hogy hívja fel az Osztrák Cég Igazgatóját vagy gazdasági részlegét, hogy kapcsolatban vannak-e Szlovák munkaközvetítővel!

2013. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
hello.még most kaptam meg a szerzödést de olyan fájl hogy nem tudom megnyitni sem aszt..nekem már az gyanus :) érdemes ezzel a munkával foglalkozni?aszt irta hogyha visza küldöm a céghez a szerzödést akkor kel utalni a 80 eurot..de mi a biztositék rá hogy fogok dolgozni???áááááááá ez csalo lesz.egyébként miben nyitotátok meg a fájlokat??
2013. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!