Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg nem lehet munkát találni?

Tényleg nem lehet munkát találni?

Figyelt kérdés
másfél éve keresek munkát,majdnem bármit elvállalnék(erotikus munkán kívül),29 éves vagyok,nincsen semmilyen káros szenvedélyem,van érettségim 4 szakmám,beszélek 2 nyelven és nem kellek sehova!!!!!!!!!!nincsenek extra elvárásaim takarítást is szívesen vállalnék!most már kezdek bedilizni hogy biztos velem van a baj,de ezt nem hiszem el hogy tényleg nincs állás vagy én csinálok valamit rosszul?mi lehet a baj?segítsen valaki!!!!

2013. jan. 4. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi az a 4 szakma és 2 nyelv?
2013. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Külföld ember akkor.Hidd el,itthon max IT-sként tudnál létezni.Vagy saját biznisz.
2013. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most voltam interjún, értékesítői munkakör, nettó 40+jutalék. Ennyire még nem vagyok elkeseredve, otthagytam őket, de ha gondolod, átpasszolom az elérhetőségüket. Írj privit!
2013. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!a szakmák:pincér,cukrász,szakács,vendéglátóipari menedzser+OKJ-s képzésen:kéz és lábápoló műkörömépítő.angolul és németül beszélek+az olaszokat és a spanyolokat megértem mivel 10 évet dolgoztam 5 csillagod szállodában!kedves utolsó,igen engem érdekelne az állás ha nem gond,mivel februártól 60 ezerrel emelkedik a CHF alapú lakáshitelem és fogalmam sincs hogy fogom kifizetni!
2013. jan. 4. 14:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miér szenvedsz itthon kérdező.Ember beszélsz nyelveket,szakmáid ,,nem sz@r kategória",k_rva jó,kint simán jól élhetsz ezekből.Csak magadat kinlasztod itthon,de te tudod.
2013. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azért nem megyek külföldre mert van egy 3 éves lányom akit nem vihetek ki a bizonytalanra+egy lakáshitelem amitől nem tudok sehogy megszabadúlni!ha lehetne már rég itt hagytam volna ezt a csoda országot!
2013. jan. 4. 15:09
 7/14 anonim ***** válasza:

te, felszolgálót azért nem ritkán keresnek, csak ezekre célszerű személyesen megjelenni mert nem ritkán azt mondják aznapra gyere be próbára. A körmözésből meg próbálj otthon maszekolni, azzal csak úgy érdemes.

Am részvétem, tényleg frusztráló ennyi idő után.

2013. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Te de azért csak érdeklődésképpen, ha van 10 év szállodai referenciád, meg ebből jó sok külföldi, akkor hogyan nem tudtál önerőből összespejzolni egy lakásra hitel nélkül?!

Nem hiszem el h ennyi bepalizható balekvan itt akit 20 évre le lehet húzni egy ekkora átbaxással mint ez a kamufrankos hitel.

2013. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a felszolgálás sem fenékig tejfel. Exem dolgozott HR-esként vendéglátós területen, el se hinnéd, hogy sima mosogatásra is 60 önéletrajzokat kap.
2013. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Háát kérdező akkor nem tudok neked jót mondani,gyerek ossza be,inkább éhen haltok itthon?Nem értelek tényleg.
2013. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!