Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy tippmixből meglehetne élni?

Figyelt kérdés
mennyi esély van arra, hogy tippmixből meglehetne élni? úgy hogy nem dolgozom mellette? 19/F

#dfsgs
2013. jan. 6. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
"meg lehetne élni"
2013. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 medve5 válasza:
100%
Nagyon kevés!
2013. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
minimális, esetleg az lehetne a járható út, hogy ha van egy fix jövedelmed, abból maximalizálsz egy összeget,(mittomén egy 20-as/hó), azt felrakod vmi netes fogadós számlára aztán ügyeskedsz vmit. ha nem úszik el az egész megcélzol egy -nem rettenet nagy-összeget aminél kiveszed a profitot. aztán vagy pluszba jössz ki a hónapok múlásával vagy nem
2013. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez könnyen játékszenvedélybe vihet.
2013. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén? Nulla. Lehet itt jönni azzal hogy újabb magyar mentalitás, meg de szemét vagyok, de tényleg nulla. Ha nem hiszed, próbáld ki, de nagyon nagy csalódás lesz. Jobb esetben csak csalódás, rosszabb esetben rengeteg pénzed fogja bánni.
2013. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg a hosszabbakat.. már 2-3 hónapja különböző taktikákat próbáltam ki a mostanival 15/13 nyerés.. de a nyeremény elhanyagolható ..:/ nagyba meg nem merek még menni..
2013. jan. 6. 23:39
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

A Tippmix maximum jövedelemkiegészítésnek jó, de annak nagyon!


Történetem:

Az egyetemet végig tippmixeltem. Kaptam a családtól pénzt a megélhetésre (lakbér, rezsi, utazás, némi kajapénz). Ezen kívül diákmunkáztam. Ennek a nagy része ment megtakarításba, viszont pár hónap múlva már volt úgy 50 000 forint, amit szívesen kockáztattam.


A hatalmas trükk: 50 000 forinttal kell megtenni alacsony, 1,1-1,5 körüli szorzós, szinte biztos meccseket.


Ezt megcsináltam havonta 4-8 alkalommal és így volt havi 50-100 ezer forint plusz pénzem! Ebből már járhattam szórakozni, telt olyan ruhákra és luxuscikkekre, amiket akartam és még sokszor volt hogy mindig maradt a hó végén belőle, amit megint csak félre tudtam tenni!

Évente kb. 2-3 alkalommal fordult elő, hogy a biztosnak tűnő meccs is bedőlt. Ilyenkor ugye -50 000 forint alkalmanként, de utólag kiszámoltam, ha évente vesztesz is akár 200-250 ezret mindössze 4-5 bukáson, akkor is megéri már. Konkrétan én pl. egyik évben 3 bukással, vagyis -150 ezer mellett kerestem + 650 ezret, vagyis ez összesen félmillió plusz! Ez kb. így ment minden évben, hol kicsit rosszabbul, hol kicsit jobban.


Egyébként meg figyelni kell a függőség kialakulására, már az elején is, de tudatossággal lehet kezelni.

Pl: Nem kell fogadni minden nap. Ha két olyan csapat játszik, akit nem ismersz, meg mondjuk cseh vagy dán bajnokság, akkor inkább hagyd, hiába 1,5 az egyik szorzója. Függőség, ha már inkább ma akarsz pénzt keresni, ahelyett hogy várnál pár napot egy ennél sokkal biztosabb meccsre.

Ha viszont van Barcelona-Mucsaröcsöge, Bayern München-Schwarzmemmelhaydebruche 1,2-ért, akkor rakd fel arra, az is 10 ezer forint nyereség.


Ha valami kockázatos szarral nagy mákod van egyszer, utána azt hiszed hogy mindig csak nyerhetsz és a végén még nagyobbat buksz. Ebbe az elején egyszer én is beleestem.


Viszont hangsúlyoznám, hogy ebből szerintem megélni nem lehet, viszont nagyon komoly jövedelemkiegészítéshez lehet jutni, ami főleg az ember fiatalabb korábban (mondjuk 30 alatt) jól jön, amíg addig nem nő a fizetése, hogy az 50 ezer és a várható nyeremény nem is tűnik soknak.

2013. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

"Mennyi esély van arra, hogy tippmixből meglehetne élni?"


Csak akkor, ha elárusító vagy egy lottózóban!

2013. jan. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

meg lehet, ha 100-200Eft-ot tudsz felrakni alacsony odszos meccsekre, aprópénzből nem nyersz semmit!

de ha már ennyi pénzed van, minek játszanál :-)

2013. jan. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Lehet(ne) a TIPMIX-et nyereségesen játszani (6-os szisztémája megközelití)de.... azt sose fogod kitalálni melyik tuti mérkőzést bundázzák meg! Ezzel pedig el is úszott a lehetőség! Rendszeresen lehet hallani a bundázásokról, hiszen az érdekeltek (csapatok) komoly pénzekhez tudnak így jutni. Amit Te megjátszol 1,05-s meccset az ők megteszik a legmagasabb ODS-ra és aszerint játszanak, hogy az eredmény a számukra kedvező legyen.

Te meg bukod a tutit! Emiatt nincs esély egyébként heti

15-20% nyereséget lehetne produkálni ami kamatnak tekintve is kiváló!

2013. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!