Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy tippmixből meglehetne élni?

Figyelt kérdés
mennyi esély van arra, hogy tippmixből meglehetne élni? úgy hogy nem dolgozom mellette? 19/F

#dfsgs
2013. jan. 6. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
évek óta ebből élek. ismerni kell a csapatokat, friss infókat az eseményekről. viszont 100 000-es tét alatt soha nem teszek mert nem éri meg. éves szinten 3-4 millió bevételre jut 3-500 ezer forint bukás, ami szerintem nem rosz arány.
2013. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
taníts mester
2013. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok érdekelt benn, és alapvetően nem hiszem, hogy képes lennék ebből megélni, de.

Ez az egész kockázatkezelésről kellene, hogy szóljon, amit szentírásként be kellene tartani.

Azaz, ha a "tuti" nyerés esélye mondjuk hosszú távú statisztika alapján 90%, akkor ahhoz kell méretezni a kockázatot.

Azaz 10-ből 1 bukta.

A 9 nyerőre pedig vissza kell osztani az egy bukót. Így ha 100e Ft az alap tét, akkor ha 9x nyersz, akkor minimum 11.111 Ft-ot kell nyerned, ahhoz, hogy nullában legyél, de nulláért nem adnak kalácsot. Ezért azt neked kell tudni, mennyi pénz kell havonta. Ebből kiszámolható az alap tét nagysága, illetve az is, hogy mekkora % alatt nem szabad kockáztatni. Én tőzsdén kezelek így kockázatot. De ott 50% az esély.

2015. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Semmiféle szerencsejátékból nem lehet megélni.Hosszú távon mindig bukta.A matematematikai részébe ne menjünk bele,nem olyan egyszerű mint sokan gondolják.Egyedül a "bank" él meg belőle busásan.Aki azt állítja ebből él,az bizony kamugép.

A tegyél biztos meccsre tipp is hülyeség,bizos meccs nincs.Bármikor jöhet egy elromló időjárás,egy idióta bíró,egy nem várt sérülés,kiállítás..stb,és ilyenkr bizony ugrott az 50 vagy épp a 100 rugó..

2016. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Tippmix-ből élek másfél éve,meg lehet belőle élni egy szinten gyűlölöm a focit de le szedek vele napi 4-5-6 leghosszabb esetben 2-3 legjobb esetben 7-8-9-10ezret. Nekem húzza a pénz a zsebem sajnos de lehet belőle komolyab összeget is le rántani ,én napi két meccsel játszom,döntetlennel soha.1héten kB 5-6 sikeres szelvény. El lehet kezdeni apróval is. Én is napi 200al játszottam,volt egy komolyabb hónapom akkor napi 10ezret raktam 20at nyertem heti 50-60ezer forint pluszban voltam.
2016. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%

"Tippmix-ből élek másfél éve"


Érdekes lehet egy ilyen adóbevallást beküldeni...

2016. szept. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
Az én módszerem az, hogy mindig ugyanarra a csapatra fogadok döntetlenre. Orosz és USA hokit játszom szólóban, illetve francia és olasz másodosztályú focit párban. Alaptétről indul, ha X, akkor nyertem, ha nem, akkor emelem a tétet. Túl sokat nem hoz, de eddig pozitív. :)
2016. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"ha X, akkor nyertem, ha nem, akkor emelem a tétet. "


Amennyiben ilyen egyszerű lenne,akkor már én is a 10 leggazdagabb magyar között lennék...

2016. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

"Ezt megcsináltam havonta 4-8 alkalommal és így volt havi 50-100 ezer forint plusz pénzem!2


"Konkrétan én pl. egyik évben 3 bukással, vagyis -150 ezer mellett kerestem + 650 ezret, vagyis ez összesen félmillió plusz!"


Kedves 7es válaszoló. Ha havi minimum 4szer játszottál az egy évbe 48 játék. Te kerestél 650 ezret (13x50.000) és buktál 150 ezret (3x50.000). Ez 16 játék. Mi lett a maradék 32 játékkal? valami nem stimmel. Ha nem tudsz számolni és azt hiszed, hogy pluszban vagy az nem jelenti azt hogy pluszban vagy.


Ami tény! Nem lehet megélni belőle! Ha te vagy aki fogadsz és nem bundázol akkor nem! Ha valaki tudja a receptet akkor játszon minden meg meccset 10szer nagyobb téttel, vagy 100szor nagyobb téttel, vagy 1000szer. Így a nyereménye is 10szer 100szor vagy 1000szer nagyobb lesz. Ha biztos vagy abban hogy pluszban jössz ki akkor nincs mitől tartani hiszen akkor a nagyobb téttel is ugyanúgy pluszban jössz ki. Ha 500 ezret raknál fel minden meccsre akkor elvileg 5 millió plusszban lennél egy évben. A Csányi valószínűleg 50 milliókat tenne ugyanígy fel a te módszereddel így akkor 500 milliót nyerne és hagyná a francba az OTP-t.

2018. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

rossz a megközelítés, ez amiket az egyetemista hozzászóló írt, hosszútávon szerintem bukó

pszichológiailag sokkal rosszabb 1,10-1,20 oddsra fogadni, mert ott az van az emberben, hogy ennek be kell jönnie

nekem van egy tőkém, annak az 5-6% át feltolom, 1.90-2.00 meccsekre. Olyanokra amikre azt mondom "tuti".

heti 4 meccset célzok meg, persze kínálattól is függ.

Élőzni nem szoktam.

A célom nem napi vagy heti, hanem 3 havi 50% profit. Utána veszem az új tőke 5% át, ezzel a módszerrel nem tudsz sokat nyerni, de nekem december óta egy forintot nem kellett feltöltenem :)

És az egész lényege, hogy minimum 1.90 odds a találati arány pedig úgy nézzen ki 3 hónapra, hogy 30/48

ami nehéz benne, hogy 62% os találati arányt kell hozni olyan események mellett amelyek valószínűsége durván 50%.

Nem mondom, hogy tuti. Meg azt hogy ebből meg lehet gazdagodni, de sokkal sokkal jobb mint amit írtak, ha kis oddsra fogadsz és elmegy 2-3 egymást után akkor eldurran az agyad, hiába mondod hogy nem ez így van.

Nekem volt hogy 4 elment egymás után, aztán 4 bejött.

Ezért kell kis % kal játszani, ha már milliók vannak ott már nem 5% hanem mondjuk 1%

de ezek a tippek nem ilyen hasraütés szerűek.

és amit írt az egyik hozzászóló, hogy ne ilyen noname bajnokságra fogadjunk az igaz: én olasz, spanyol, angol, német, francia és nemzetközi meccsekre fogadok

valamint soha nem rakok kombinációt.

hétvégén volt pl. a Hamburg - Leverkusen 2.00 oddsért V

sokkal több értelme van, ilyenre rakni mint egy Liverpool - Swansea 1.15 ért aztán döntetlen lesz...

2018. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!