Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek erre van esély?...

Szerintetek erre van esély? Sikerülne vagy elbuknék? Vagy ne is álmodozzak róla?

Figyelt kérdés

Apámnak a volt munkatársa most Amerikában él. Én nagyon szeretnék színész lenni. Tanulok angolul és ha meglesz egy középfokú nyelvvizsgám vagy felsőfokú, és kimegyek és jelentkezek castingokra, lehetnék színész? Nekem ez a legnagyobb álmom, de itt nem Magyarországon nem csinálnak olyan jó filmeket, meg itt sokkal nehezebb..

Na mit mondtok?


2013. jan. 15. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ott a "jó" filmekre mennyien jelentkeznek? Nem akarlak kiábrándítani, de perfekt kiejtés a minimum ( kivéve ha direkt akcentussal keresnek), illetve színészi tapasztalat. Csak nézz meg egy tehetségkutatós castingot, szerinted egy híres filmre mennyi jelentkező van?:D
2013. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ha kapok kisebb szerepeket, statiszta munkákat és a kiejtésem is fejlődik, akkor lehet szépen felfelé lépkedni, nem?

Vagy aki ide született ebbe az országba, az ne is álmodjon semmi nagyról és szépről, mert ha nincs hozzá olyan háttere akkor senki marad?!..xD

2013. jan. 15. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Valahogy így ahogy mondod... De külföldön sincs ám ez másképp! Mindig valakinek a valakije, szerintem találj valami értelmesebb álmost, mert a statisztálás kb reménytelen.... Mi lesz ha soha nem fedeznek fel?:S
2013. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha soha nem fedeznek fel, akkor megint elbuktam, de ha meg sem próbálom..

Igazából annyi a baj, hogy a színészkedésen kívül semmiben nem vagyok jó és semmit nem élvezek ennyire mint ezt..

Remélem azért valami sikerülni fog nekem is:)

2013. jan. 15. 20:54
 5/10 anonim válasza:

Ne hallgass senkire. Sok pesszimista magyar ember van, és a saját álmukért nem képesek harcolni, a másikat meg csak lebeszélni róla, mert ahhoz értenek. Ez az álmod, akkor hajrá. "Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást"


Jól írtad egyébként, szép lassan kell haladni, és egyre feljebb lépni, csak a mesékben létezik az, hogy te kimész Amerikába, elmész egy castingra, és már színész is leszel. Harcolni kell, küzdeni, elesni, majd felállni, újra próbálkozni :) Én szurkolok neked. Hajrá!

2013. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Igazad van! Köszönöm!:)

Ez az az álmom amiért a végtelenségig képes LESZEK harcolni és BÁRMIT megteszek érte!

2013. jan. 15. 23:01
 7/10 anonim válasza:
Steve Jobs, Arnold Schwarzenegger, Marilyn Monroe, Albert Einstein. Mind niemandok voltak gyerekkorukban, es ha lett volna az o idejukben gyakori kerdesek, es felteszik a kerdest, hogy sikeresek lesznek-e abban amit szeretnek, nyilvanvaloan mindet lebeszeltek volna meg akar a palyarol is. Szoval szerintem se hallgass senkire, mert aki igazan ezt szeretne kitartoan es ennek szellemeben el, szerintem az elerheti ezeket a dolgokat. persze gyerekkoraban mindenki akart hires szinesz lenni, de az elet probara teszi mindenki kitartasat, es a legtobben elbukunk. ha te tenyleg akarod, sikerulni fog, de akkor tenyleg minden eroddel erre kell koncentralnod, mindent ennek kell alarendelned. a kerdes csak az, hogy vajon igy is megeri-e.
2013. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez megéri. Ezért az álomért sok mindent képes lennék feldobni, még a jelenlegi életemet is, és újat kezdeni..
2013. jan. 15. 23:58
 9/10 anonim válasza:

5. vagyok


Nagyon szívesen :) Ez azért még inspirációnak: http://www.youtube.com/watch?v=LLdLs4lZ03A

2013. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Basszus de jó ez a szám*.* Köszönöm!:) Mintha pont nekem írták volna..:)
2013. jan. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!