Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon kétségbe vagyok esve....

Nagyon kétségbe vagyok esve. Se nekem, se a páromnak nincs munkája. Más is van ilyen kilátástalan helyzetbe?

Figyelt kérdés

Fél éve végeztem a főiskolával, és egyszerűen nem kapok sehol munkát, még utcasepőit sem. :(

A párom 1 évet külföldön dolgozott, és most neki is megszünt a munkaviszonya.

Sajnos neki a szülei rég elhunytak, és az én szüleim nem tudnak támogati. Szerencére még van némi tartalékunk, de ha így folytatjuk az is pár hónapon belül elfogy.

Most mégis mit csináljunk? Más hogy oldotta meg?


2013. jan. 16. 16:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%

Én gyed, gyes után nem tudtam visszamenni a m.helyemre. Azóta már két helyen dolgoztam, de mindkét hely "tévedés" volt, próbaidő alatt eljöttem. Egy év alatt kétszer egy hónap munka. Kilátástalan. Nem tudom mi lesz, de valahogy biztos lesz. Még jó hogy tartalékoltam szülés előtt, mintha éreztem volna. De rossz érzés ezt a pénzt "használni".. :(


Most nyelvet tanulok amig "várakozok".

2013. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sincs munkám, aktívan keresgélek. Amíg nincs normális melóm, fusizok, ha van mit. Meg vaterázok, ha van mit eladni.
2013. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz még nem ebben a helyzetben vagyok, mert én még csak tavasszal végzek a sulival, de egyelőre nem túl jók a kilátások. Félek, hogy ne mtudok elmenni majd sima érettségivel sehova se dolgozni, és akkor arra sem lesz majd pénzem, hogy folytassam a tanulmányaimat. A szüleimnek sincs munkájuk, csak adósságuk, meg a nagy ház, segíteni nem tudnak. Nagyon nehéz... :(
2013. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Akinek valóban kilátástalan a helyzete,az nem mond fel kétszer is próbaidőben. 2-essel egyébként egyet értek,jó lépések. Mi a Párommal szinte minden télen eljátsszuk ezt.:) Idénymunkája van és természetesen miért ne,általában Nálam is beüt valami télire.:) De megoldjuk valahogy mindig... Fel a fejjel!
2013. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk legalább a férjemnek van még munkája, én folyamatosan keresgélek, de semmit nem találok. Olyan helyen lakunk, ahol nagyon kevés a munkalehetőség, a házon hitel, eladni sem tudjuk, a szülők nem tudnak segíteni, tartalékunk nincs, hogy megpróbáljunk az ország másik felébe költözni, ahol talán több a munkalehetőség.


Nem nagyon tudok mit tanácsolni. Gyárakban betanított munkára néha vesznek fel embereket, de gondolom, ha van ilyen a közeletekben, azt már próbáltátok. Végig kell járni, kérdezni az összes barátot, ismerőst, boldog-boldogtalant, hátha tud valami munkalehetőséget, akár alkalmit. Mondjuk én is ezt csináltam és eddig még semmi, de hátha.

2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%

Milyen főiskolát végeztél?

Hol keresel munkát?

2013. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Közgazdasági iskolát végeztem.

Mi a párommal szó szerint nemcsak itt nálunk a településen, de az egész megyében kerestünk munkát, de sajnos jelenleg sikertelenül.

2013. jan. 16. 17:24
 8/29 anonim ***** válasza:
39%

2 napig kerestek hómunkásokat is. El lehet menni multihoz árufeltöltőnek, takarítónak, raktárosnak, pakolómunkásnak is. Újságkihordás, szórólapozás, stb.

Aki akar, az pár hónapon belül talál munkát, ha annyira muszáj.

2013. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%
Melyik megyében? (lehet hogy más helyen is kéne próbálkozni
2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
81%

Az a kérdés hogy hogy keresed a munkát . .

pl lehet interneten és még bizonyára ki lehet kérni közgazdasági tevékenységgel foglalkozó cégek listáját akár könyv formátumban is (mint egy telefonkönyv)

2013. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!