Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a munka, ahol nincs...

Melyik az a munka, ahol nincs az a nagy hajtás?

Figyelt kérdés
Jelenleg takarítóként dolgozok egy forgalmas külföldi hotelban, és minden nap úgy érzem, hogy agyon hajszolnak, és annak ellenére hogy próbálom a maximumot adni, jóformán nem is kapok pozitiv visszajelzést. Nem tudom meddig bírom ki ott, nem az a típusú ember vagyok, aki bírja a mindennapi stresszt és hajtást. Valami olyan munka érdekelne, ami relaxáló, és nem készólök ki fizikailag és idegileg. Gondolkodtam már hogy talán masszás, műkörmös, vagy kozmetika szakon kellene tanulnom, de nem tudom melyik lenne előnyösebb egy fiatal nőnek, aki utálja a hajtást.

2013. jan. 19. 03:44
 1/4 anonim válasza:
bakker kemeny vagy hogy kibirod a hotelben dolgozast. en par napot birtam ki es leleptem, mondom en ezt nem csinalom. :D sima takaritas (irodakban) SOKKAL lazabb egyebkent, nem is gondolna az ember. nem tudom melyik orszagban vagy, de talan erdemes lenne neten rakeresned az ottani legjobb allasokra, altalaban olyan szempontok alapjan valogatnak, hogy ugye jo fizetes, keves stressz, nem tultelitett szakmak. szoktak ilyen listak lenni, vannak rajta olyanok amikrol nem is tudod esetleg hogy letezik es megis szivesen csinalnad.
2013. jan. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kórházban takarítottam férfi létemre. Igaz én gépekkel dolgoztam de volt amikor be raktak egy takarító nő helyére helyettesiteni és tudom jól hogy ez milyen. Igazából nem tudok olyat mondani ami nem készit ki téged. De ha elmész mondjuk pénztárosnak az rosszabb mert agyilag készülsz ott ki és ha sok vásárló van akkor pörögnöd kell agyilag is meg fizikailag is. Ezekkel a műkörmós szakokkal az a baj hogy nincs úgy igény rá. Vállalkozást csinálhatsz vele de az csak enné a pénzt.
2013. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Portás, biztonsági őr. Nyugis munkák.
2013. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már pontosan 4 hónapja takarítok egy ausztrál hotelben, nagyon kemény a munka (főleg hogy vékony törékeny alkatú fiatal nő vagyok) Az rossz angolom miatt takarítok. Hát majdcsak lesz valahogy, lesz majd jobb is, remélem.
2013. jan. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!