Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok olyan állást,...

Ti elvállalnátok olyan állást, ami nem tetszik, de nagyon jól fizet?

Figyelt kérdés

a kérdés adott

átlagos körülmények közt éltek

SZEXMENTES


2013. jan. 23. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 300K nettó felett fizet akkor szó nélkül.
2013. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan állás ebben az országban, amit szeretnél?

Ha a munka jó, szemét a főnök, vagy a kollégák. Vagy unalmas a munka, vagy jó a munka, de keveset fizet, és ugye az sem túl motiváló. Vagy minden nagyon rendben van, csak éppen sokat kell túlórázni.

Szóval szerintem manapság már nem az a szempont, hogy tetszik-e vagy sem. Megfizetik? Jók a körülmények? Elviselhető a főnök? Akkor vállald el.

2013. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha tudnám csinálni,tehát nem okozna túl nagy nehézségeket, illetve nem feszengnék közben, nem érezném magam kellemetlenül, akkor igen.
2013. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

kérdésem az ihlette,hogy pár kérdéssel lejjebb egy 20 éves lány nem akar modellkedni, pedig egy éves szerződést kapna, utazással, stb. És ott mindenki azt írja neki, hogy ha nem akarja, ne vállalja. Én ezen meglepődtem, szerintem sem nagyon van olyan, hogy valaki válogathat, ha a szülei nem milliomosok.


De ettől a kérdéstől függetlenül érdekelnének a válaszok.

Én is úgy érzem, már bármit elvállalnék....

2013. jan. 23. 21:07
 15/21 A kérdező kommentje:

illetve nem ebben a kategóriában, most látom, áthelyezték a kérdésem... szóval erről beszélek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 23. 21:08
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a modellkedés azért egy kicsit más kategória.
2013. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jó, de a leányzó másodéves egyetemista és nem az múlik neki rajta, hogy ki tudja fizetni a rezsit meg hogy tudjon venni pelenkát. Egyébként én se vagyok válogatós, de a kérdező egy diáklány, nem pedig munkanélküli.
2013. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
persze. de felajánlanak egy lehetőséget, amivel megalapozhatja (pénzügyileg) az életét. szerintem a mai világban luxus ezt visszautasítani.
2013. jan. 23. 21:40
 19/21 A kérdező kommentje:
és az egyetemen két kattintás a halasztás
2013. jan. 23. 21:40
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen. Manapság a pénz beszél. Muszáj megélni!
2013. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!