Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elhamarkodott döntés lenne?

Elhamarkodott döntés lenne?

Figyelt kérdés

Jelenleg irodai munkát végzek, és tanfolyamra fogok járni.

Úgy gondoltam, hogy tanfolyam elvégzése után munkát váltok.


Tűzoltó szeretnék lenni. Vagy utász... és arra gondoltam hogy munka mellett majd elkezdeném a képzésemet.


Felelőtlen döntés lenne, mert egy viszonylag élhető karrierről mondanék le ezzel? De azért jutottam erre a döntésre, mert párom és családom úgyse lesz, akkor legalább ne irodai munkát végezzek, hanem valamit, ami jobban érdekel.


2013. jan. 28. 17:54
 1/2 anonim válasza:
hacsak biztatást vársz, akkor tőlem megkapod, vágj bele
2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem fontos a karrier, de szerintem sokkal fontosabb hogy olyan helyen dolgozzál és azt csináld amit szeretsz. Ha valóban örömöd telik a munkában akkor jól fogod csinálni, ha jól csinálod sikeres leszel benne.
2013. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!