Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komoly anyagi gondok esetén...

Komoly anyagi gondok esetén mernél kölcsön kérni a főnöködtől? Úgy értem ha nem lenne se barát, se szülő, se testvér aki kisegítene.

Figyelt kérdés
Ez elméleti kérdés, valóságalapja nincs.
2013. jan. 29. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fonokomnek igy is a zsebeben vagyok, nincs az a penz amiert melyebbre csusznek benne. Nagyon rossz otlet.
2013. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én már kértem is, fizetéselőleg a hivatalos neve.
2013. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A komoly anyagi gondokra nem a kölcsön a megoldás, azzal csak lejjebb lehet csúszni...
2013. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt rá szükségem, de egyébként a legtöbb cégnél lehet kérni fizetéselőleget. Persze ez azon is múlik, hogy mennyit akarsz kérni, illetve mennyire hosszú időre számolnak veled. Ha csak annyi kell, amit a következő fizudból rögtön levonhatnak, az nem szokott gond lenni. Ahhoz viszont nagyon jó pozícióban kell lenni egy cégnél, hogy akkora összeget adjanak, amit hosszabb idő alatt tudnak csak levonni tőled.
2013. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!