Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak második körre egy...

Behívtak második körre egy állásinterjún. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Szakmai állásról van szó, amiben kezdő vagyok, viszont nagyon komolyak a tanulási és fejlődési szándékaim. Papírom nincs a tudásomról, viszont bemutattam a szakmai portfóliómat, ami alapján már volt egy személyes elbeszélgetés.



Második körben mi szokott lenni általában? Egyesek szerint lehetséges, hogy valami szakmai kérdésekből álló tesztet is kapok.



2013. jan. 29. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet teszt, vagy valamilyen szakmához tartozó feladat vagy problémamegoldás amit ott oldasz meg helyben. Ez attól függ milyen munkakörre jelentkeztél.
2013. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenképp tanulok, hogy minél felkészültebb legyek (vizuális szakma). Vajon most, második alkalommal már lesz valami konkrét válasz, hogy felvesznek-e vagy sem? Akár egy teszt után? Vagy ilyenkor is szeretik inkább kivárni a dolgokat?
2013. jan. 29. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én több helyen 3. kör után hullottam ki. Legutóbb pl. az 1. kör fejvadásszal általános kérdésekről angol szintfelmérővel, 2. leendő főnökkel szakmaibb kérdésekről részben angolul, 3. nagyfőnökkel és leendő főnökkel szakmaibb kérdésekről. Az utolsóig csak 3-an jutottunk el, de végül nem engem választottak. Ez egyébként egy multi volt. Persze van olyan hely is, ahol már 1-2 kör után döntenek. Vizuális szakma esetén nagy valószínűséggel számíthatsz valamilyen szakmai tesztre is.


Mindenesetre sok sikert, remélem összejön!

2013. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!