Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben az esetben váltanál...

Ebben az esetben váltanál munkahelyet?

Figyelt kérdés

Idénymunkáról van szó. Nem vagyok bejelentve, utiköltséget nem fizet, munkaruhát nem ad. Gyakorlatikag megkapom az órabérem ami amugy se sok és kész. A főnököm kiabálós,utálatos úgyhogy váltani szeretnék.

Ha más valakihez megyek dolgozni akkor előfordul hogy nem lesz ott annyi munka, lehet hogy kénytelen lesz elküldeni. A mostaninál sincs arra garancia hogy nem megy soha csődbe és tavasztól sok munka lesz. Lehet hogy nem tudom már sokáig tűrni a baromságait és jól kiosztom majd.

Most munkanélküli vagyok hivatalosan és gyakorlatilag is tehát majd tavasszal megyek dolgozni amikor lesz munka.

A Kérdés tehát : Azt a munkát elvállalnád egy ilyen helyett ha az bizonytalan is lehet? Mondom, a mostani se atombiztos munkahely. Szezonban is voltak 4-5 órás műszakok.


2013. febr. 2. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

téged csak idénymunka érdekel?

banki adós vagy?

2013. febr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem idénymunka érdekel csak de az építőipar nem megy télen :S

Ha a szakmámban akarok elhelyezkedni akkor ez van :/

2013. febr. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!