Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 évesen pénz keresési...

17 évesen pénz keresési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves vagyok, de szükségem lenne pénzre, mert elég szarul állok anyagilag. (Szüleim nem, csak én, de tőlük soha nem kérek pénzt, próbálok boldogulni egyedül.) Iskolába járok, szóval valami délutános foglalkozás kéne. Korrepetálni nagyon nem tudok, valami internetes módja nincsen? Internetes sportfogadásra gondoltam, de azt majd csak 1 év múlva űzhetem, esetleg más mód nincs? Valami délutános elfoglaltság?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2013. febr. 3. 18:18
 1/2 anonim válasza:
Én is 17 vagyok, nemrég találtam munkát egy interaktív színházban. De még mehettem volna pincérnőnek kávézóba vagy moziba takarítani. Keresni kell, előbb utóbb találsz valami munkát. Sok sikert!
2013. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mozi a városomban nincsen, pincérkedést nem tudok vállalni, hisz ha jól tudom ahhoz valamiféle végzettség is kell.
2013. febr. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!