Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik hogy nyelvtudás...

Létezik hogy nyelvtudás nélkül munkát talál valaki külföldön?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek ezekben, egyik ismerősömet csúnyát átvágták, még pénzt is adott előre a közvetítőnek.

Anyám volt kint dolgozni de magyarnál volt. A munka viszont nagyon rossz volt.


Most olvastam a neten hogy Németországba keresnek különféle munkakörökre munkásokat, fel van sorolva vagy 20 (szobalánytól az óvónőn keresztül festő, burkoló, minden). Azt írja hogy akár nyelv tudás nélkül.

Én csak angolul motyogok egy kicsit, németül nem beszélek.


2013. febr. 5. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik de nagyon kiszolgáltatott leszel. Nagyobb az átvágás esélye és jóval gyengébb a fizu.
2013. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan józan paraszti ész...


Óvónő nyelvtudás nélkül?


Nyelvtudás szükséges a külföldi munkához, bármit is állítson más.

2013. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hogy lehet kiszűrni a kamu hirdetőket?


Most egyáltalán nincs munkám és a környéken nincs munkalehetőség úgyhogy kevés pénznek is örülök.

2013. febr. 5. 21:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kezdj el napi 6-8 órában nyelvet tanulni. Neten már az ingyenesek is hasznosak. Pár hét, egykét hónap alatt is tudsz annyit fejlődni, hogy több a semminél. Fél év intenzívvel már egész szép eredményt is el lehet érni. Használd ki h ráérsz.
2013. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Úgy tudod kiszűrni a csalókat, hogy akik azt ígérgetik hogy nyelvtudás nélkül tudsz dolgozni akár egy gyárban de cserébe kér X összeget különféle díjak nevében. Akinek előre kell fizetni az mind csaló. Ugyanis külföldön munkát találni teljesen ingyen van.

Egyébként néha nem árt gondolkodni is. Óvónő nyelvtudás nélkül?? Hiszen oda pont hogy kell nyelvtudás. Vagy vegyük a szobafestőket, burkolókat.. Oda is kell nyelvtudás, hiszen hogy kommunikál a festő vagy burkoló az emberrel??


De ez nem jelenti azt hogy nem lehet dolgozni nyelvtudás nélkül. Lehet. Jómagam is 0 nyelvtudással kezdtem el Angliában dolgozni. De nem ügynökségen keresztül, hanem egy ember segítségével. Nekem fix állásom lett, hiszen bevittek nyelvtudás nélkül. Aki nem tud idegen nyelvet az csakis protekcióval tud bárhová is bekerülni. Ha nincs segítség akkor munka sem lesz nyelvtudás nélkül.

2013. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet kiszűrni a kamu hirdetőket? "


1. Aki bármilyen jogcímen pénzt kér, az csaló!

2. Túl jó ajánlat, azaz kevés végzettség esetén irreálisan alacsony bér, az szintén csalás.

3. Nyelvtudás nem kérnek.


Nyelvtudás nélkül manapság csak ismerős utján lehet munkát kapni. normál körülmények között minden munkához, még a takarítás, mosogatásos állásokhoz is kell legalább egy minimális nyelvtudás. Bár manapság inkább több kell, mert munkanélküliség van mindenütt!

2013. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az írta hogy AKÁR! Tehát gondolom az ovónő ebbe nem fér bele.
2013. febr. 5. 22:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Reális gondolkodással, épeszű ember nyelvtudás nélkül nem indul útnak. Te úgy látszik a másik csoporthoz tartozol.

Szerintem nem életcélod hogy mosogass..nem de? Meg manapság ahhoz is kell valamit böfögni X nyelven, már ahol nem a gép mosogat.

2013. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősöm nyelvtudás nélkül ment ki Angliába. Egy cukrászdában dolgozik, már több, mint fél éve ott van.
2013. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Akikről én tudok, hogy nyelv nélkül sikerült nekik kint, azokat egytől-egyig ismerős vitte ki, ők pedig közép vagy felső szinten beszéltek.

Főként gyárba segédmunkára, ahol minimálisan kell csak beszélni (1-2 munkafolyamat), 1100-1300 Euróért (14 hó).

Én angolul középszinten, németül picit tudok csak.

Egy jól beszélő ismerősön keresztül fogok kimenni. Máshogy nem nagyon látom értelmét. Annyi szerencsém, van, hogy itthon dolgozom és 3-4 hó múlva megyek csak ki, addig napi 2-3 órában tanulom a nyelvet.

2013. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!