Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor elküldöm az önéletzajom...

Mikor elküldöm az önéletzajom egy ösztrák állásra akkor milyen szöveget csatoljak az emailhoz? Természetesen német nyelvűre gondolok.

Figyelt kérdés

#munka #önéletrajz #német állás
2013. febr. 8. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Motivációs levélnek, vagy kísérőlevélnek hívják (Begelitbrief).

Itt egy pár mondatban kellene leírni, hogy milyen állásra páláyzol és miért is. Fizetési igényedet és a leghamarabbi kezdési időpontot is itt szokták megemlíteni.

2013. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én, de németül kellene valami szöveg amit be tudod másolni. próbáltam összerakni valamit csak ne hogy hülyét csináljak magamból biztos valaki nagyon jól tud itt németül és segít.
2013. febr. 8. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
neten van ezer példa erre. Ezért írtam le németül, hogy mire kell rákeresned, ha nem menne magadtól...
2013. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de javítom is, mert "Begleitbrief" helyesen!
2013. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!