Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meglepő kérdés állásintejún?

Meglepő kérdés állásintejún?

Figyelt kérdés
Ti mit tudtok arra felelni, hogy akarsz- e gyereket vagy minek akarsz gyereket? Állásinterjún megkérdezték tőlem ezeket, és arra a következtetésre jutottam, hogy le kell tagadni az igazságot és azt kell hazudni, hogy nem akarok és nincs párkapcsolatom. Még kezdő vagyok az álláskeresés világában, de ez szomorú, hogy hazudni kell, hogy nagyobb esély legyen az adott munka elnyerésére.
2013. febr. 11. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az igazat felelném, nem akarok 5 évig még biztosan :P


26F

2013. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyet amúgy nem is kérdezhetnének, de kérdeznek. Amúgy le kell tagadni, természetesen.
2013. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hiába tagadod le, úgysem hiszik el!

Nekem ez ultra szívás, mert childfree vagyok és sosem akarok gyereket, de ki hiszi el?

2013. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre egy megfelelő válasz van: "erre nem válaszolok, de ha komolyan akarja tudni, akkor az ombudsmantól megtudhatja"
2013. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy ennek mégis mi köze van a felkínált munkalehetőséghez? Amíg be járok dolgozni és elvégzem a munkámat, addig ez csakis magánügyem.
2013. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Én megkérdezném tőle, hogy ennek mégis mi köze van a felkínált munkalehetőséghez?"

az hogy nem akarnak munka nélkül fizetni GYED alatt...

2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Tudom, hogy alapból nem is kérdethetnek meg ilyet, de szerintem mire találok melót fogok még ezzel találkozni, vagy még érdekesebb kérdésekkel is. Vagy majd legközelebb azt mondom, hogy lezbi vagyok, akkor 100%, hogy nem esem teherbe :). Vicc az egész.
2013. febr. 12. 09:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a munkáltatót is meg lehet érteni. Évekig fizetni valakit, aki nem dolgozik neked?

Sz@r a rendszer, ilyenkor az államnak kellene átvállalnia.

2013. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én letagadnám,de mondtam is már,hogy ha külföldre kell menni nekem nem gond,mert se kutyám se macskám,ami így is van,nincsen párkapcsolatom,de ha lenne letagadnám azt is.

Így nagyobb előnnyel indulsz pl,ha a cég ki akar küldeni külföldre,mert nem sokan mennének mondjuk ez egy példa.

Mondom ezt úgy,hogy gyereket még tuti 15-20 évig nem akarok,és pasi vagyok.


25Ffi

2013. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!