Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valamiből nagy elméleti...

Ha valamiből nagy elméleti tudást halmoztam fel az évek alatt, amivel más valószínűleg nem rendelkezhet, hogyan tudnám hatékonyan "értékesíteni"?

Figyelt kérdés

A lényeg, egy furcsa szenvedélyem van 16 éves koromtól kezdve: megszállottan kutatom, olvasom a különböző edzéselmélettel foglalkozó könyveket, tanulmányokat. Nem létezik olyan ismert anatómia könyv, vagy ízületmozgásokkal foglalkozó könyv, amit ne olvastam volna, beleértve a tudományos publikációkat is (egy hatezer oldalas saját jegyzetem van a témával kapcsolatban, amit 8 éve írok). A "személyi edzők" szaktudása egy vicc az enyémhez képest. De nincs semmilyen papírom, mivel ez nálam ilyen szenvedély jellegű volt, nem terveztem vele foglalkozni, de egy barátom szerint valahogyan értékesíthetném a felhalmozott tudást, mert azzal nem lehet versenyezni. Gondoltam jó ötlet jövedelemkiegészítésnek.

Milyen eszközöket ragadhatnék meg ehhez a célhoz?


2013. febr. 28. 23:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyen más módja. Szerinted mi legyen az?
2013. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha olyan hű de marha komoly ajánlatod lenne akkor találkozzatok....
2013. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, én inkább arra lennék kíváncsi, hogy nincs neked epilepsziád?
2013. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12-es: nem találkozhatok bárkivel, aki interneten keresztül írogat.
2013. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

# 14


Miért is nem tudsz találkozni vele, ha valami nagyon fain ajánlatod van a számára? (nyilván te is profitálsz belőle)

2013. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Látom kötekedős kedvedben vagy, de lehet egyszerűen csak ennyire értetlen.


Nem tudok mindenkivel találkozni LÁTATLANBA AZ ALAPJÁN AMIT NETEN ÍR, kell valami előzetes dolog, hogy kiderüljön érdemes-e vele foglalkozni.

2013. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én meg nem is értem, igen komolytalan lehetsz, ha neked a karakterszám lenne a kézzel fogható bizonyíték. Még ha létezik is ez a 6000 oldalas iromány, lehet teljesen értéktelen.


Amúgy marha egyszerű, kérj belőle véletlenszerűen 20 oldalt. Ugyan valószínűleg neked semmit sem fog mondani, ha valóban szakmai jegyzet, de legalább látod, hogy létezik és akkor neked jó lesz.


Nem is értem, írd meg neki privátban, hogy mit ajánlasz és ha Ő is komolyan gondolja úgyis meg fog téged látogatni. Ha ennyi időt nem tudsz rááldozni kár a gőzért.

2013. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!