Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemet írjak vagy gimnáziumot?

Egyetemet írjak vagy gimnáziumot?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a Mügyi Kp-ba, ahova majd vissza kell vinni egy kérdőívet kitöltve, az egyik kérdés, hogy mi a legmagasabb iskolai végzettségem. Nekem még hiányzik egy szóbeli nyelvvizsga a diplomához, de minden mással készen vagyok, és igazolásom is van erről.
2009. szept. 12. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A végzettséged felsőfokú (gondolom az abszolutóriumod megvan) de nem vagy diplomás.
2009. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%

Ha jól tudom, nyelvvizsga nélkül már kapsz egy diplomabizonyítványt, ami nem kemény fedelű, az végülis már egy diploma

amúgy én a helyedben beírnám hogy diploma, és ha behívnak valahova, nem azt fogják mondani hogy még nincs meg a végleges bizonyítványod és menjinnen, hanem hogy már a tudásod meg van hozzá, és szóval érted:D

2009. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oda a befejezettet KELL, de önéletrajzban én úgy írom, hogy folyamatban lévő főiskola, és hogy már csak az államvizsga van hátra (nekem a nyelvvizsga már megvolt érettségivel). Ettől függetlenül baromira nem szokta érdekelni a munkáltatókat, mert ha fel akarnak venni, és komolyan gondolják a hirdetést, és kell nekik a munkaerő, akkor úgyis felvesznek, ha meg nem, vagy már rég megvan az ember, és csak azért hirdetik, mert kötelező, akkor meg úgyse, max. látszatra behívnak, hogy ne kapjanak büntetést, merthogy ha nem hirdetik meg az állásokat publikusan, azt büntetik központilag (tudom, ez az álláskeresőkkel kicseszés, de nagyon sok ilyenbe futottam bele).
2009. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekünk sajnos 2 szakmai középfokú nyelvvizsga kell, ami elég nehéz, mert a 2. nyelvet csak 3 éve tanulom.
2009. szept. 12. 13:04
 5/5 anonim válasza:
A munkaügyibe beregisztrálni érettségizettként fognak,hiába csak a nyelvvizsga hiányzik és kaptál igazolást, hogy elvégezted a sulit.
2009. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!