Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a tanácsadó...

Mi a véleményetek a tanácsadó cégekről? Érdemes hozzájuk interjúra menni?

Figyelt kérdés

A honlapjuk szerint állásokat közvetítenek ki. Ők hívtak fel hogy látták az önéletrajzom (hogy honnan azt nem tudom) és h behívnának interjúra.

Ti elmennétek? A cégről nem nagyon tudok semmit (karrierhungária a neve) így nem tom kihez megyek.


2013. márc. 9. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ezeknél a cégeknél csak jutalék van amit szinte lehetetlen előteremteni.

Házalós munka, és köteleznek a vállalkozói kiváltására.

2013. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó lehet, hogy hülyeséget írt. Mi van, ha nem magukhoz keresnek munkavállalót, hanem egy másik cég megbízásából? Addig nem tudod meg, amíg el nem mész. Nincs veszítenivalód azzal, hogy elmész egy interjúra. Ott elmondják a feltételeket, és ha nem tetszik, vagy kiderül, hogy kamu az egész, akkor megköszönöd a lehetőséget, és lelépsz.

Sok tanácsadó cég van, és az egyikkel szerzett rossz tapasztalat miatt kár volna hibás következtetéseket levonni a többiről. Én közvetítőn keresztül találtam nagyon jó állást, ahol már 7 éve dolgozom! Ez a Manpower volt!

2013. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be, ha idődből kitelik...mit veszíthetsz?
2013. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne menj be, ne rabold az idejüket...
2013. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hová lettek a válaszok? :O


Utolsó, te meg az én időmet ne rabold. Köszi.

2013. márc. 10. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!