Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oriflame hálózatépítés,...

Oriflame hálózatépítés, hogyan működik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 09:05
 1/6 LVM Kft. válasza:

Tisztelt Kérdező!


Az Oriflame is ugyan úgy, egy MLM /multi-level marketing/ rendszerben működik. Értékesítési rendszere több szinten történik. Vannak olyan esetek amikor egy bizonyos csomag megvétele után tudd csak értékesíteni ami több ár kategóriából is áll, ami olykor nem csekély összeg. Pl. 50.000 Ft vagy 30.000 Ft de ez nem egy konkrét összeg amit leírtam.

Ha ön esetleg ebben óhajt dolgozni akkor előtte is kis ismeretség nem árt akik magát a termékeit is szeretik így az eladásait nagyobb számban tudja feltüntetni és hamarabb tudd a "langrétán" feljebb kerülni így később akár alkalmazottakat is tudd foglalkoztatni.

2013. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Oriflame (ahogyan az Avon) nem MLM rendszerű. Sima DS, ugyan valóban van egy többszintű vezetői "hálózat", de ettől még nem MLM. Televíziós reklámjaik is vannak, az előadásaik struktúrája is egészen más. Bekerülni sem olyan egyszerű.

De cáfoljatok rám.

(Első, ha már egy céget hirdetsz a neveddel, legalább egy helyesírás-ellenőrző programot beszerezhetnél. Ilyen stílussal csak sima fogdmeg-közvetítőnek tűntök.)

2013. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LVM Kft. válasza:

Tisztelt válaszoló!


Természetesen más is ronthat ("ranglétra") és ehhez nem kell helyesírást ellenőrző program. Az úgy nevezet "stílust" pedig nem nagyon értem. Mert nem közömbösen írtam. Valamint, hogy egy cég nevében írom a válaszaimat az azért van mert csak olyan témakörökhöz szólok hozzá. Aki meg nem tudja esetleg, hogy milyen cégről van szó az szerintem örülhet is neki.

Visszatérve az adott kérdésre, egy közeli ismerősöm mondta el ezt (úgy kb. 1 éve) hogy ő így járt amikor a munkáltatóval beszélgetni kezdett személyesen.

Azt, hogy egy adott terméket a reklámban látunk az még nem azt jelenti hogy jó vagy nem olyan rendszerben dolgozik hisz abból nem lehet leszűrni. Természetesen nem azt akarom mondani, hogy azóta nem változhattak a struktúrájukon.

2013. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy ideig Oriflame-eztem, egy barátnőm benne volt, ő ajánlotta hogy lépjek be. Nyilván neki ezért plusz járt.

Elmentünk a helyi "fejeshez" aki egy aranyos néni volt, ő tartott egy kis fejtágítást, ingyen arcápoló kezelést is kaptunk. Később hozzá kellett járni csomagot átvenni.

Egy ideig hirdettem barátnők közt, egyetemen, anyám barátnői között, de annyian nem vásároltak tőlem, az elején még próbáltam megcsinálni a szinteket, magamnak is vettem egy csomó mindent. Aztán meguntam a vásárlókeresést és abbahagytam. Akinek van nagy ismerősi köre akik vásárolnak is ilyeneket, esetleg még a belépésre is rávehetőek, annak biztos jobban megy a szekér.

Szerintem még az Oriflame-Avon a jó MLM-ek közé tartozik, nem nyomulnak rá az emberre, hogy lépj be, vedd meg, a termékeik is megfizethetők és jók, olyanokat árulnak amire tényleg szükségem van és talán meg is veszem, nem pedig 10000 Forintos teát, biztosítást, szuperlámpát.

2013. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szépségtanácsadó vagyok . és érdekelne ,hogy mikor léptethetek be másokat is , ez itt a kérdés :)
2013. márc. 14. 11:08
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is szépségtanácsadó vagyok.

Akkor léptetsz be másokat,amikor akarsz.

Ha megtaláltad a megfelelő embert,aki szeretné,beregisztrálod magad alá a szépségtanácsadói oldalon,aláírja a papírt,megkapja a kódját az új embered,és már rendelhet is,be is léptetted magad alá.Ezt bármikor,bármennyi emberrel megteheted:)

2013. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!